16 septembra, 2021

Dievča († 18), ktorú mala zraziť misska Kralevich: K nedožitým narodeninám jej dali na hrob 19 ruží

Študentka Linh († 18) by pred pár dňami oslávila 19. narodeniny. V septembri 2020 dievča vietnamského pôvodu na značenom prechode v Bratislave zabilo SUV bývalej missky Daniely Kralevich (36). Prípad sa po veľkých oneskoreniach konečne začal hýbať, nádejné študentke to ale život už nevráti. Nešťastná rodina na ňu ďalej spomína, na hrob jej v deň narodenín priniesli krásnych 19 bielych ruží.

Daniela Kralevich bola v marci po dlhých oneskoreniach konečne obvinená zo zabitia Linh, dlho dobu ale bolo ticho. Podnikateľka a bývalá miss dokonca mesiace po smrteľnej nehode smela ďalej jazdiť, úrady jej totiž ani neodobral vodičák.

Náraz dievčinu odhodil 20 metrov ďaleko 21. septembra 2020 sa zapísalo čiernym písmom do sŕdc rodiny, ale aj spolužiakov, kamarátov a známych Linh, ktorú toho dňa odhodil dobrých 20 metrov ďaleko luxusné terénne vozidlo, ktorý mala riadiť práve Kralevich.

Slovenská prokuratúra podľa webu denníka Plus Jeden Deň prípad rieši. „Uznesením z 22. marca bolo v uvedenej trestnej veci vznesené obvinenie pre prečin usmrtenia. Obvinená Daniela K. má v súčasnosti zadržaný vodičský preukaz, „potvrdila krajská prokuratúra.

zdroj:blesk.cz