Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Existujú 4 krvné skupiny: A, B, AB, O. S krvnou skupinou sa narodíme, vytvoria sa už počas nášho vývoja v maternici a nemožno zmeniť.

Prinášame vám zoznam toho, čo by ste o svojej skupine mali vedieť
Krvné skupiny sa od seba navzájom líšia a majú svoje špecifické vlastnosti.

Výživa
Krvná skupina zohráva veľkú úlohu pokiaľ ide o trávenie a redukciu hmotnosti. Strava ľudí by mala byť prispôsobená krvnému typu človeka.

Napríklad ľudia s krvnou skupinou A by sa mali vyhýbať mäsu a prejsť na zeleninu, zatiaľ čo ľudia so skupinou 0 potrebujú viac bielkovín a preto by mali do stravy zahrnúť viac mäsa a rýb.

Ak máte krvnú skupinu AB sú pre vás plody mora a chudé mäso to pravé. B skupina nech si dáva pozor na kuracie a siahne radšej po hovädzieho.

Hrozné! Takto zachytila ​​fotografka detských otrokov v 21 storočí!

 

Osobnosť
Každá krvná skupina je svoju a výrazne ovplyvňuje aj osobnosť človeka. Ľudia s krvnou skupinou 0 sú spoločenskí, sebavedomí, kreatívni a extroverti. Ak máte A skupinu, ste skôr pokojnejší, dôveryhodnejší a máte cit pre umenie. B skupinu charakterizujú cieľavedomí ľudia, nezávislí a silní. Ak máte krvnú skupinu AB, ste spoľahliví, hanbliví, ale starostliví.

Tehotenstvo
Krvná skupina výrazne ovplyvňuje tehotenstvo. Niektoré krvné skupiny otehotnejú ľahšie ako iné. Telo žien s krvnú skupinu AB produkuje menej folikulov stimulujúcich hormóny, ktoré umožňujú ľahšie otehotnieť.

Znášanie stresu
Každý reaguje na stres inak. A krvná skupina výrazne ovplyvňuje jeho znášanie. Krvná skupina O je typická tým, že sa hneď nahnevá, má vyššiu hladinu adrenalínu a potrebuje viac času na riešenie stresových situácií.

11 príčin, prečo majú empatické ženy najväčší problém nájsť si partnera. Empatia je sestra skutočnej lásky

 

Brucho
Viete že krvná skupina určuje, či máte dispozíciu na ploché alebo veľké brucho? Pokiaľ máte A skupinu, ploché brucho je pre vás samozrejmosť, kým skupina O je náchylnejšia na brucho plné tuku.

Manželstvo
Všeobecne sa ľudia berú z lásky. Ak plánujete ja dieťa, mali by ste vedieť, že krvná skupina je v tomto smere naozaj podstatná! Ľudia s A a B skupinou by svoje skupiny nemali miešať, pretože podľa RH faktora, RH + a RH- by malo zostať separátne. V niektorých krajinách sa pred svadbou vyžaduje testovanie krvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.