Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Existujú 4 krvné skupiny: A, B, AB, O. S krvnou skupinou sa narodíme, vytvoria sa už počas nášho vývoja v maternici a nemožno zmeniť.

Prinášame vám zoznam toho, čo by ste o svojej skupine mali vedieť
Krvné skupiny sa od seba navzájom líšia a majú svoje špecifické vlastnosti.

Výživa
Krvná skupina zohráva veľkú úlohu pokiaľ ide o trávenie a redukciu hmotnosti. Strava ľudí by mala byť prispôsobená krvnému typu človeka.

Napríklad ľudia s krvnou skupinou A by sa mali vyhýbať mäsu a prejsť na zeleninu, zatiaľ čo ľudia so skupinou 0 potrebujú viac bielkovín a preto by mali do stravy zahrnúť viac mäsa a rýb.

Ak máte krvnú skupinu AB sú pre vás plody mora a chudé mäso to pravé. B skupina nech si dáva pozor na kuracie a siahne radšej po hovädzieho.

Hrozné! Takto zachytila ​​fotografka detských otrokov v 21 storočí!

 

Osobnosť
Každá krvná skupina je svoju a výrazne ovplyvňuje aj osobnosť človeka. Ľudia s krvnou skupinou 0 sú spoločenskí, sebavedomí, kreatívni a extroverti. Ak máte A skupinu, ste skôr pokojnejší, dôveryhodnejší a máte cit pre umenie. B skupinu charakterizujú cieľavedomí ľudia, nezávislí a silní. Ak máte krvnú skupinu AB, ste spoľahliví, hanbliví, ale starostliví.

Tehotenstvo
Krvná skupina výrazne ovplyvňuje tehotenstvo. Niektoré krvné skupiny otehotnejú ľahšie ako iné. Telo žien s krvnú skupinu AB produkuje menej folikulov stimulujúcich hormóny, ktoré umožňujú ľahšie otehotnieť.

Znášanie stresu
Každý reaguje na stres inak. A krvná skupina výrazne ovplyvňuje jeho znášanie. Krvná skupina O je typická tým, že sa hneď nahnevá, má vyššiu hladinu adrenalínu a potrebuje viac času na riešenie stresových situácií.

11 príčin, prečo majú empatické ženy najväčší problém nájsť si partnera. Empatia je sestra skutočnej lásky

 

Brucho
Viete že krvná skupina určuje, či máte dispozíciu na ploché alebo veľké brucho? Pokiaľ máte A skupinu, ploché brucho je pre vás samozrejmosť, kým skupina O je náchylnejšia na brucho plné tuku.

Manželstvo
Všeobecne sa ľudia berú z lásky. Ak plánujete ja dieťa, mali by ste vedieť, že krvná skupina je v tomto smere naozaj podstatná! Ľudia s A a B skupinou by svoje skupiny nemali miešať, pretože podľa RH faktora, RH + a RH- by malo zostať separátne. V niektorých krajinách sa pred svadbou vyžaduje testovanie krvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.