Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Empatický človek patrí do skupiny najneuveriteľnejších ľudí. Každý z nás by mal mať vo svojom okolí aspoň jednu takú osobu, aby mohol svoj život prežiť naplno. Avšak, ak sa takýto človek dostane do vzťahu, pre niektorých ľudí sa tento vzťah s empatie stáva skutočnou výzvou. Prečo?

Empatia
Je to jednoduché. Empatickí ľudia sú priamočiari a úprimní ľudia. Nehrajú sa s ľuďmi na mačku a myš, nevodia svojich partnerov za nos.

Pokiaľ hovoríme o vzťahoch, prežívajú ich naplno. Tu je však 11 dôvodov, prečo je pre empatické ženy ťažké nájsť si muža, ktorý im vyhovuje.

Vedia, čo chcú
Empatické ženy nehľadajú vzťah na jednu noc. Vedia, čo chcú – stabilný a pokojný vzťah založený na láske a dôvere. To je dôvod, prečo sa zbavujú všetkých ľudí, ktorí sa k nim správajú nie príliš seriózne.

Premyslené maskovanie nevery

 

Cení si spoľahlivosť

Muž – slaboch nemôže mať nič spoločné s empatickou ženou. Také ženy si na ľuďoch cení spoľahlivosť viac ako ktorékoľvek iné vlastnosti, pretože sú stabilné a vyrovnané a niekoho takého chcú vidieť aj po svojom boku.

Dajte si pozor: ak zrušíte schôdzku, prídete neskoro alebo ignorujete ich telefonát, ich záujem o vás sa stane minulosťou.

Sú zmyselné
Empatie sú ľudia, ktorí si s ostatnými vytvárajú neuveriteľne hlboké a zmysluplné väzby. Nemajú záujem o povrchné city, pretože ani oni sami nemajú dôvod na to, aby sa tak správali.

Oceňujú zmyselnosť, hĺbku porozumenia a silný charakter. Niekedy sa však ich zmyselnosť stáva prekážkou ku šťastiu s menej emocionálnym človekom.

Potrebujú slobodu
Nikto nemá rád život v klietke. Najmä ak je reč o empatickej žene.

Akonáhle pocíti, že sa ju jej partner snaží obmedziť v akejkoľvek forme, opustí ho bez ľútosti a postranných motívov.

Aký ho má? To zistíte podľa mesiaca, v ktorom sa narodil.

 

Sú úprimné, niekedy až príliš
Nečakajte od empatickej ženy nejaké klamstvá alebo prikrášľovanie. Konieckoncov, patrí k jedným najodvážnejších a Najskutočnejší ľudí.

Vždy vám povedia pravdu, či už to chcete počuť, alebo nie. Vzťahy s nimi sú preto pre niektorých ľudí pomerne zložité, pretože si na svoju adresu nevedia vypočuť trpkú pravdu.

Sú nepochopené
Mnohí si nedokážu predstaviť vzťah s empatickou ženou, kým sa v takejto situácii nakoniec sami nevyradia.

Také ženy sú kúzelne tajomné a ich myšlienkam nie je vždy možné porozumieť. Preto sa často zdá, že pred ľuďmi niečo skrývajú.

Nepotrebujú krátkodobé vzťahy
Ich motto je všetko alebo nič! Také ženy sa nezaujímajú o krátkodobé vzťahy a nechodia na jednodňové rande. Uprednostňujú samotu, kým nenájdu dôstojného a chápajúceho partnera.

Potrebujú emocionálne uspokojenie
Vo vzťahoch okrem fyzickej spokojnosti potrebujú aj emocionálne naplnenie.

Empatické ženy musia byť súčasne spokojné aj šťastné.

Všetko berú osobne
Dokonca aj najmenšia maličkosť ich môže uraziť alebo im nejakým spôsobom ublížiť.

Je to spôsobené ich jemnou a citlivou povahou, ako aj hĺbkou pocitov. Na druhej strane nie sú pomstychtivé.

Ak sa im niekto ospravedlní, sú pripravené odpustiť a zabudnúť na tento „trestný čin“.

Žena (53) odhalila tajomstvo svojho vzhľadu. Vyzerá totiž na dvadsať

 

Kladú sa príliš veľa otázok
Empatické ženy majú rady veci na poriadku ak tomu im neraz pomáha aj časté kladenie otázok. Chcú si byť isté, že všetko ide podľa ich plánu.

Avšak mnohí ľudia neradi odpovedajú na nekonečný prúd otázok.

Milujú celým svojim srdcom
Žiadna láska nie je silnejšia a vernejšia ako láska empatické ženy. Miluje celým svojim srdcom a svojmu partnerskému vzťahu sa dokáže naplno oddať.

To isté očakáva aj od svojho partnera, avšak pre niektorých mužov môže ísť o nesplniteľný misiu.

Bez ohľadu na to, empatická žena a jej láska sú skutočným darom pre mužov, ktorý ju dokáže oceniť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.