Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Mesto sa rozhodlo 200 rokov starý kanál vysušiť. Na dne sa našlo niečo, čo všetkých obyvateľov šokovalo.

Kanál Saint-Martin
Zaujímalo vás niekedy, čo sa skrýva v riekach alebo jazerách, okolo ktorých chodíte každý deň do školy alebo do práce?

Nedokážete si predstaviť, čo sa tam môže skrývať! Kanál Saint-Martin bol vybudovaný v centrálnych uliciach Paríža v rokoch 1822-1826 na príkaz Napoleona Bonaparta.

Saint-Martin je už roky obľúbený medzi turistami aj miestnymi obyvateľmi.

Hromadenie odpadu

Ale práve táto obľuba a hromadenie odpadkov v kanáli viedli k nepríjemnému zápachu na nábreží.

To viedlo k početným sťažnostiam miestnych obyvateľov. Niet divu, pretože Svätý Martin bol naposledy vyčistený v roku 2001, kedy bolo zo dna zhromaždených 40 ton odpadkov.

Takže za našich čias sa úrady opäť rozhodli kanál vyčistiť, vyčlenili na to peniaze z rozpočtu a dali si tri mesiace práce na vyčistení kanála.

Ženy predstierajúce orgazmus častejšie podvádzajú svojich partnerov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.