Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Mesto sa rozhodlo 200 rokov starý kanál vysušiť. Na dne sa našlo niečo, čo všetkých obyvateľov šokovalo.

Kanál Saint-Martin
Zaujímalo vás niekedy, čo sa skrýva v riekach alebo jazerách, okolo ktorých chodíte každý deň do školy alebo do práce?

Nedokážete si predstaviť, čo sa tam môže skrývať! Kanál Saint-Martin bol vybudovaný v centrálnych uliciach Paríža v rokoch 1822-1826 na príkaz Napoleona Bonaparta.

Saint-Martin je už roky obľúbený medzi turistami aj miestnymi obyvateľmi.

Hromadenie odpadu

Ale práve táto obľuba a hromadenie odpadkov v kanáli viedli k nepríjemnému zápachu na nábreží.

To viedlo k početným sťažnostiam miestnych obyvateľov. Niet divu, pretože Svätý Martin bol naposledy vyčistený v roku 2001, kedy bolo zo dna zhromaždených 40 ton odpadkov.

Takže za našich čias sa úrady opäť rozhodli kanál vyčistiť, vyčlenili na to peniaze z rozpočtu a dali si tri mesiace práce na vyčistení kanála.

Ženy predstierajúce orgazmus častejšie podvádzajú svojich partnerov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.