Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Každý človek je iný as každým človekom sa dá inak vychádzať. S niekým ľahšia, ba dokonca niekedy až zázračne jednoducho a harmonicky, avšak s inými to môže ísť ťažšie a škrípať pri každej drobnosti. To, akí ľudia sme a aké máme vlastnosti o nás môžu vypovedať z časti aj znamenia zverokruhu. Niektoré znamenia sú kompatibilné skoro s každým človekom, s niektorými je zasa naopak život veľmi zložitý a plný vypätých chvíľ. Predstavíme vám 5 znamení, s ktorými je život najviac zložitý.

Baran:
Práve barani bývajú veľmi emocionálne a náladoví. Nikdy nemôžete vedieť, v akej nálade ich akurát zastihnete. Často krát povedia človeku, ktorého majú radi niečo, čo dokáže veľmi zraniť. Nemyslí to zle, avšak v danej chvíli premýšľať ani nedokážu a ovládajú ich len emócie

Vodnár:
Pri Vodnárovi sa môžete miestami cítiť až menejcenné. Niekedy to ani nerobia schválne, ale ich prehnané sebavedomie môže spôsobovať nadraďovanie sa nad ostatných. Pri Vodnári je naozaj náročné presadiť si svoj názor a väčšinou to je vopred prehraný boj. Je pre nich dôležitá sloboda, ktorou sa snaží získať všetkými možnými spôsobmi. Používanie moci pri Vodnári je neúčinné.

Aký je najlepší sexuálny vek ženy?

 

Blíženci:

Ľudia narodení v tomto znamení sú často ako rozbehnutý vlak. Zastaviť ich a presadiť si niečo svoje je veľmi náročné. Sú veľmi ambiciózne a svoje ciele sa snažia dosahovať ako sa hovorí aj cez mŕtvoly. V snahe dosiahnuť svoje vytúžené sny a ciele často krát ublíži aj ľuďom, na ktorých im naozaj záleží.

Strelec:
Tvrdohlavosť je hlavnou a dominantnou vlastnosťou ľudí narodených v znamení kozorožca. Vždy musí mať posledné slovo a svoje pravdy a názory sa snažia presadzovať až do krvi. Obhajujú svoje názory aj vtedy, keď sami vedia že pravdu nemajú. Presadiť svoje slovo je pre nich veľmi dôležité. Práve kvôli tejto vlastnosti zostávajú často sami, bez kamarátov a blízkych osôb.

Škorpión:
Tvrdohlavosť a zásadovosť je tiež výsadou škorpiónov. Sú veľmi hádavý a vždy musia mať posledné slovo. Nerobia ústupky a potrebujú cítiť, že ich ostatní počúvajú a že majú nad nimi moc. Pokiaľ sa nájde niekto, kto nerobí veci podľa ich predstáv, nemajú záujem sa s takýmto človekom ďalej stretávať. Nie sú to veľmi verné typy, radšej si užívajú, ako by sa mali na niekoho viazať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.