Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Madden má sedem rokov, žije v americkom štáte Oklahoma a má milujúcu rodinu, ale občas je jeho život ťažký, Madden sníva o skutočnom priateľovi, ktorý sa mu nebude smiať. Dôvodom, prečo sa mu smejú spolužiaci je jeho vzhľad.

Chlapec sa narodil s rázštepom pery a každé oko má inú farbu
Chlapčeka v škole šikanujú. Má ale nového kamaráta… kocúra!

Christina Humphreyová, Maddenova mamička, každý deň obhajuje deti, ktoré sa narodili iné. Natočila video s Maddenom v hlavnej úlohe. Video videl zamestnanec útulku, ktorý mamu musel kontaktovať.

Kocúr nemal len rázštep pery, ale aj rovnaké oči ako Madden

Váhový rozdiel 100kg a výškový takmer pol metra! Ako žije najsilnejší muž planéty?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.