Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Madden má sedem rokov, žije v americkom štáte Oklahoma a má milujúcu rodinu, ale občas je jeho život ťažký, Madden sníva o skutočnom priateľovi, ktorý sa mu nebude smiať. Dôvodom, prečo sa mu smejú spolužiaci je jeho vzhľad.

Chlapec sa narodil s rázštepom pery a každé oko má inú farbu
Chlapčeka v škole šikanujú. Má ale nového kamaráta… kocúra!

Christina Humphreyová, Maddenova mamička, každý deň obhajuje deti, ktoré sa narodili iné. Natočila video s Maddenom v hlavnej úlohe. Video videl zamestnanec útulku, ktorý mamu musel kontaktovať.

Kocúr nemal len rázštep pery, ale aj rovnaké oči ako Madden

Váhový rozdiel 100kg a výškový takmer pol metra! Ako žije najsilnejší muž planéty?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.