Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Tento článok sa určite nestane víťazom Pulitzerovej ceny za investigatívnu novinárčinu, takže sa nebudeme ani snažiť získať nomináciu, haha. Vieme však, že naši čitatelia sa radi zabavia, a preto by sme sa s vami radi podelili o vtipný príbeh od Slováka menom Braňo, ktorý zdieľal svoju konverzáciu s manželkou na tému „sex“.

Pri prehľadávaní internetu sme narazili na vtipnú fotku na fanpage slovenského rádia Fun Radio, na ktorej Braňo zdieľal screenshot zábavnej diskusie so svojou manželkou.

Mužský „pás cudnosti“: Väzenie na penis ovládli hackeri!

Podotýkame, že títo manželia sú spolu už 15 rokov a ako pod príspevkom napísala jedna z čitateliek, táto ich debata je vtipná a milá zároveň. Dokonca tak, že som po nej dostal na TO chuť aj ja, hahah.

Braňova konverzácia s manželkou

Ona: „Budeme to dnes večer robiť?“

Braňo: „A máš €?

„Na sekeru by to nešlo?“

„Dá sa na splátky jak u Kisku…“

„Záleží od percenta úroku.“

„Štandard 20%.“

Ona: „A nedá sa, že 2+ 1 grátis?“

Braňo: „Môžem spraviť takú jednorázovú akciu…“

Takto sa to do psej matere robí, páni a dámy! Klobúk dole, Braňo. Pozdravujeme manželov z konverzácie a hlavne im prajeme, aby zvládali splácať svoje úrokové sadzby. Fun Radiu ďakujeme za super námet.

Veríme, že ste sa spolu s nami pobavili. Ak sa vám táto debata páčila, určite vám odporúčame aj náš starší článok o TOP 10 vtipných dôvodoch, prečo sa ľudia rozviedli. Aj tam sa dajú nájsť skvelé perly na zasmievanie.

Originál konverzácie najdeš TU!

Zdroj: Facebook/Ja Som Fun Radio | Foto: YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.