Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Čaká vás tá osudová noc, ale vy ste stále nervózni a bojíte sa, či to vôbec stojí za to? Zistíte to ľahko.

Pokiaľ muž robí týchto päť vecí, znamená to, že bude v posteli naozaj dobrý!

Vychutnáva si jedlo
Znie to trochu divne, ale je to prvá známka toho, že je naozaj dobrý v posteli… Ako mu chutí jedlo a ako mu chutí, bude chutiť aj vám.

Skvele bozkáva
Bozkávanie je kľúčové, a ak sa po prvom bozku cítite naozaj dobre, pretože skvele bozkáva, potom sa rozhodne máte na čo tešiť. Pokiaľ to dokáže jazykom, viete, čo to znamená.

Má najkrajšiu “mušličku” v krajine: Ako na to prišli?

 

Je prirodzený

Sebavedomý muž sa v posteli nepotrebuje predvádzať a nemusí sa nutne snažiť na vás zapôsobiť. Vie, že sa vám jeho práca bude páčiť. Sebavedomie je v posteli veľmi dôležité!

Nie je skrblík
Nehovoríme o platení za všetko. Pokiaľ však vidíte, že je ohľaduplný a nemá problém za vás platiť a myslí na vás, znamená to, že na vás bude myslieť aj v posteli a rozhodne nebude sebecký.

Nie je s ním nuda
Pokiaľ sa s ním nenudíte a stále máte čo povedať, je to úplne v poriadku! V posteli vás bude baviť a po styku rozhodne nezostane potichu, takže vás vypočuje a vypočuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.