Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Čaká vás tá osudová noc, ale vy ste stále nervózni a bojíte sa, či to vôbec stojí za to? Zistíte to ľahko.

Pokiaľ muž robí týchto päť vecí, znamená to, že bude v posteli naozaj dobrý!

Vychutnáva si jedlo
Znie to trochu divne, ale je to prvá známka toho, že je naozaj dobrý v posteli… Ako mu chutí jedlo a ako mu chutí, bude chutiť aj vám.

Skvele bozkáva
Bozkávanie je kľúčové, a ak sa po prvom bozku cítite naozaj dobre, pretože skvele bozkáva, potom sa rozhodne máte na čo tešiť. Pokiaľ to dokáže jazykom, viete, čo to znamená.

Má najkrajšiu “mušličku” v krajine: Ako na to prišli?

 

Je prirodzený

Sebavedomý muž sa v posteli nepotrebuje predvádzať a nemusí sa nutne snažiť na vás zapôsobiť. Vie, že sa vám jeho práca bude páčiť. Sebavedomie je v posteli veľmi dôležité!

Nie je skrblík
Nehovoríme o platení za všetko. Pokiaľ však vidíte, že je ohľaduplný a nemá problém za vás platiť a myslí na vás, znamená to, že na vás bude myslieť aj v posteli a rozhodne nebude sebecký.

Nie je s ním nuda
Pokiaľ sa s ním nenudíte a stále máte čo povedať, je to úplne v poriadku! V posteli vás bude baviť a po styku rozhodne nezostane potichu, takže vás vypočuje a vypočuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.