Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Hneď prvá fotografia ukazuje rozdiel medzi prirodzenou krásou a profesionálnym make-upom. Jedno je isté, Khloé Kardashian by nikdy nemala vychádzať z domu nenalíčená, pretože hrozí, že ju nikto nespozná.

Make-up vie robiť divy. Slávne celebrity ho využívajú aby boli perfektné.

Poznáte celebrity bez maku-upu?
Jennifer Aniston, Kate Perry alebo Tyra Banks patria medzi svetové celebrity, ktoré sú idolom pre mnoho žien a mužov.

Vyzerajú nádherne, ich pleť je bezchybná, bez jedinej škvrnky alebo pupienka, vlasy dokonale zafarbené a učesané, to všetko doplnené bezchybným make-upom.

Ako ale tieto krásky vyzerajú v skutočnosti? Môžu sa pochváliť prirodzenou krásou, ktorá je úchvatná bez akýchkoľvek úprav? Nenechajte sa mýliť, vyzerajú ako niekto iný!

Make-up dokáže zázraky
Jedno miestne príslovie hovorí, že „šaty robia človeka“. To je nepochybne pravda, ale treba dodať, že make-up a líčenie dopĺňa celkový imidž a hrá rozhodujúcu úlohu v tom, ako celebrity, speváčky, herečky alebo modelky vníma celý mediálny svet a ich priaznivci.

Pre obyčajné ženy, ktoré si nemôžu dovoliť upravovať tieto hviezdy, je upokojujúce vidieť tieto ženy bez make-upu av obyčajnom oblečení, pretože vyzerajú rovnako ako ostatní.

Nie je nad to, keď si prezriete galériu, aby ste si zdvihli sebavedomie.

Vzdať sa spodnej bielizne prinesie mnoho pozitív

 

Realita

Keď na vlastné oči uvidíte, že vyzerajú presne ako ostatné dievčatá a ženy okolo nich, pochopíte, ako funguje mediálny svet, v ktorom hrá rolu perfekcionizmus. A samozrejme filtre.

Realita má často ďaleko k obálkam časopisov alebo fotografiám vybraným a upraveným na Instagrame či iných sociálnych sieťach.

Najmä mladé dievčatá sa môžu inšpirovať a zdvihnúť si sebavedomie pohľadom na idoly, ktoré v skutočnosti vyzerajú horšie, majú pár kíl navyše, dokonca trávia čas v teplákoch alebo pyžame a namiesto šošoviek nosia okuliare.

Fotografie celebrity bez make-upu

Má najkrajšiu “mušličku” v krajine: Ako na to prišli?

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.