Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Hneď prvá fotografia ukazuje rozdiel medzi prirodzenou krásou a profesionálnym make-upom. Jedno je isté, Khloé Kardashian by nikdy nemala vychádzať z domu nenalíčená, pretože hrozí, že ju nikto nespozná.

Make-up vie robiť divy. Slávne celebrity ho využívajú aby boli perfektné.

Poznáte celebrity bez maku-upu?
Jennifer Aniston, Kate Perry alebo Tyra Banks patria medzi svetové celebrity, ktoré sú idolom pre mnoho žien a mužov.

Vyzerajú nádherne, ich pleť je bezchybná, bez jedinej škvrnky alebo pupienka, vlasy dokonale zafarbené a učesané, to všetko doplnené bezchybným make-upom.

Ako ale tieto krásky vyzerajú v skutočnosti? Môžu sa pochváliť prirodzenou krásou, ktorá je úchvatná bez akýchkoľvek úprav? Nenechajte sa mýliť, vyzerajú ako niekto iný!

Make-up dokáže zázraky
Jedno miestne príslovie hovorí, že „šaty robia človeka“. To je nepochybne pravda, ale treba dodať, že make-up a líčenie dopĺňa celkový imidž a hrá rozhodujúcu úlohu v tom, ako celebrity, speváčky, herečky alebo modelky vníma celý mediálny svet a ich priaznivci.

Pre obyčajné ženy, ktoré si nemôžu dovoliť upravovať tieto hviezdy, je upokojujúce vidieť tieto ženy bez make-upu av obyčajnom oblečení, pretože vyzerajú rovnako ako ostatní.

Nie je nad to, keď si prezriete galériu, aby ste si zdvihli sebavedomie.

Vzdať sa spodnej bielizne prinesie mnoho pozitív

 

Realita

Keď na vlastné oči uvidíte, že vyzerajú presne ako ostatné dievčatá a ženy okolo nich, pochopíte, ako funguje mediálny svet, v ktorom hrá rolu perfekcionizmus. A samozrejme filtre.

Realita má často ďaleko k obálkam časopisov alebo fotografiám vybraným a upraveným na Instagrame či iných sociálnych sieťach.

Najmä mladé dievčatá sa môžu inšpirovať a zdvihnúť si sebavedomie pohľadom na idoly, ktoré v skutočnosti vyzerajú horšie, majú pár kíl navyše, dokonca trávia čas v teplákoch alebo pyžame a namiesto šošoviek nosia okuliare.

Fotografie celebrity bez make-upu

Má najkrajšiu “mušličku” v krajine: Ako na to prišli?

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.