Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Zatiaľ čo niektorí ľudia neveria, že tretia svetová vojna môže vypuknúť, a dúfajú, že k nej nikdy nedôjde, iní sa domnievajú, že sa jej už nemôžeme vyhnúť. Alois Irlmaier predpovedal tretiu svetovú vojnu: detaily jeho predpovede sú viac ako desivé! Kedy začne?

Alois Irlmaier

Predpovedal migračnú krízu, hyperinfláciu, finančný kolaps, revolúciu, občianske vojny a tretiu svetovú vojnu. Niekedy okolo roku 1950 videl, že ľudia budú v budúcnosti používať chytré telefóny. Alois Irlmaier nie je taký slávny vizionár ako Nostradamus, Edgar Casey alebo Baba Vanga, ale za svoj život mal mnoho úspešných predpovedí.

Alois Irlmaier (1894-1959), jednoduchý a jednoduchý muž z bavorského Freilassingu, bol povolaním studniar a výskumník vodných zdrojov. Keď sa ocitol v blízkosti vodného zdroja, začali mu vibrovať prsty a palicu v ruke sa začala sama pohybovať.

Túto mimoriadnu schopnosť sprevádzala ďalšia – schopnosť predvídať udalosti. Robil to najmä počas druhej svetovej vojny, keď varoval obyvateľov svojho rodného mesta pred britskými náletmi niekoľko hodín predtým, ako sa mali bombardéry zdvihnúť.

Superschopnosti

Dokázal vopred nájsť miesta bombových útokov a poradiť ľuďom, kde sa môžu bezpečne ukryť. Vedel, ktoré domy budú úplne zničené, ktoré čiastočne a ktoré zostanú takmer alebo úplne nedotknuté.

Dňa 18. apríla 1945 odporučil obyvateľom Rosenheimu, aby nechodili na najbezpečnejšie miesto v bunkri, teda do stredu, ale aby sa držali bližšie ku vchodu, pretože strecha bunkra sa zrúti priamo uprostred.

Osamotená vagína bez sexu

 

To sa skutočne stalo a pochovaní boli len tí, ktorí jeho rady ignorovali a vysmievali sa mu. Stačilo sa pozrieť na fotografiu akéhokoľvek vojaka a okamžite vedel, v akom je stave – či je v poriadku, zranený alebo mŕtvy. Videl to všetko pred sebou ako obraz alebo film.

Rady nad zlato

Povesť o jeho mimoriadnych schopnostiach sa rýchlo šírila a ľudia za Irlmaierom chodili čoraz častejšie. Bol vždy pripravený im zadarmo pomôcť. Bol tiež pozvaný do Ameriky a za svoje služby mu bolo ponúknutých veľa peňazí, ale on tieto ponuky odmietol s tým, že nepotrebuje toľko zarábať.

Neskôr pomáhal riešiť zločiny a hľadať nezvestné osoby. Ale ako to už býva, sláva má svoju cenu. Irlmaier bol niektorým ľuďom tŕňom v oku, posmievali sa mu a obviňovali ho z falšovania pre jeho schopnosti. Skončil na súde, kde šokoval sudcu, keď presne uhádol, čo mala jeho žena v ten deň na sebe.

Súd ho nakoniec zbavil obvinení z podvodu a falšovania. Irlmaier dokonca predpovedal svoju vlastnú smrť v júli 1959. Jeho posledné slová boli. Niet divu, že jeho vízie budúcnosti sú naozaj chmúrne, ak nie priam desivé.

Invázia z východu

Podľa Irlmaiera všetko začne na Blízkom východe, kde sa rozhorí nové ohnisko vojny. Potom sa v Stredozemnom mori zhromaždia veľké námorné sily a situácia bude veľmi napätá. Svetový konflikt vyvolá atentát na vysoko postaveného úradníka niekde na Balkáne. „Ale táto iskra je vhodená do suda s prachom na Balkáne. Vidím, ako ‚Veľký‘ padá, v boku má krvavú dýku,” opisuje Irlmaier.

Jedna rana nasleduje druhú. „Vojna prichádza za úsvitu a prebieha strašne rýchlo,“ pokračuje Irlmaier. Kolóny vojsk vstupujú do Európy z východu v niekoľkých prúdoch a mieria do Nemecka. Prechádzajú aj naším územím. „Rusi sa pohybujú cez deň v noci, ich cieľom je oblasť Rýna, kde je mnoho vysokých pecí a mnoho komínov,“ vysvetľuje Irlmaier.

Obyvateľstvo bude v divokej panike utekať na západ. „Mnoho áut blokuje ulice, zatiaľ čo obyvatelia stále zostávajú doma alebo utekajú po poľnej ceste! Zastavujeme tanky na diaľniciach a rýchlostných cestách, tanky sa prevracajú. Blízko

Jeho vidiny

V Regensburgu nevidím most cez Dunaj. Z veľkého Frankfurtu nezostalo takmer nič. Porýnie bude spustošené, ale skôr letecky. Pomsta na veľkej vode prichádza bleskovo. Hneď potom žltý drak zaútočí na Aljašku a Kanadu. Ale ďaleko sa nedostane.”

Potom mal Irlmaier vidiny, ako jedno z lietadiel zvrhlo do Severného mora obrovskú bombu, ktorá spôsobila vysoké trhliny až k mestským vežiam, otriasla zemou a zaplavila juh Anglicka. Irlmaier však varuje, že tretia svetová vojna nebude trvať dlho. „Vidím tri časové body – tri dni, tri týždne, tri mesiace. Neviem presne, ale vojna nebude trvať dlho,“ povedal.

Počas vojny nastane veľké trojdňové zatmenie. Aj cez deň bude tma. Ľudia uvidia na oblohe mnoho znamení, napríklad veľký kríž alebo ukrižovaného človeka. Potom príde ľadové krupobitie, hromy a blesky a krajinu roztrhá zemetrasenie. Nebude elektrina, ľudia budú musieť vidieť so sviečkami.

Žltý prach

Z oblohy začne padať akýsi žltý prach. Tam, kde dopadne, všetko umiera – ľudia, zvieratá aj rastliny. „Je to veľmi dlhá línia. Od Zlatého mesta (Prahy) k veľkej vode v zátoke.

Na tejto časti trate všetko zanikne,“ hovorí Irlmaier. Iba preživší včas sa ukryť na nepriedušnom mieste a mať dostatok vody a konzervovaných potravín, pretože všetko vonku bude kontaminované.

„V tejto temnote zomrie viac ľudí ako v dvoch svetových vojnách dohromady,“ varuje Irlmaier.

Praha a zničenie Vatikánu

Praha bude zničená, ale rovnako tak aj Paríž, ktorú zapália jej vlastní obyvatelia. V Taliansku vypukne revolúcia alebo náboženská vojna, pri ktorej zomrie mnoho kňazov, ale pápežovi sa podarí v prestrojení utiecť „po vode“.

Aj v Rusku vypukne revolúcia a občianska vojna, ktorá si vyžiada mnoho obetí. „Najvyšší predstavitelia politických strán páchajú samovraždu a vina je zmytá krvou.

Vidím červenú mäsu zmiešanú so žltými tvárami, všeobecnú vzburu a strašné vraždenie,“ hovorí Irlmaier.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.