Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Bývalý sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin si servítku pred ústa nedal a ministrovi Naďovi to nedaroval. Podľa Harabina sa blíži deň, kedy sa Naď trestnopravnej zodpovednosti nevyhne.

Naď, zjavný prípad pre psychiatra,
ktorý sa rozumiete trestnému právu a motívu trestnej činnosti, asi tak ako ja sa nerozumiem a nevyznám v kozmických letov, si dnes v médiách dovolil manipulačno-podprahovo spájať moju osobu s tragickými udalosťami na Zámockej ulici v Bratislave.

Porazí Kusý Valla? Hlasuj koho chceš na poste primátora mesta Bratislava

 

Naďovi, tejto morálnej zrúde, resp. charakterovej troske, ktorá otrocky slúži ako mopslík americkej agresívnej vojenskej  aktivite na Ukrajine, do ktorej on osobne zaťahuje aj Slovensko, zjavne pritom hazardujúc s existenciou slovenskej štátnosti,
odkazujem, že za túto štvavú vojenskú agresívnu aktivitu proti Rusku bude  bez najmenších pochybností na území Slovenskej republiky vo veľmi krátkom čase brány na trestnoprávnu zodpovednosť.

Ja, Štefan Harabin, z územia Slovenskej republiky utekať nikdy nebudem. Naď a jeho proamerická a protiruská lokajská skupina určite áno, ale trestnému stíhaniu sa nevyhnú, pretože po nástupe Donalda Trumpa do vedenia USA, budú vydaní ako vojnoví štváči na trestné stíhanie na Slovensko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.