Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Bývalý sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin si servítku pred ústa nedal a ministrovi Naďovi to nedaroval. Podľa Harabina sa blíži deň, kedy sa Naď trestnopravnej zodpovednosti nevyhne.

Naď, zjavný prípad pre psychiatra,
ktorý sa rozumiete trestnému právu a motívu trestnej činnosti, asi tak ako ja sa nerozumiem a nevyznám v kozmických letov, si dnes v médiách dovolil manipulačno-podprahovo spájať moju osobu s tragickými udalosťami na Zámockej ulici v Bratislave.

Porazí Kusý Valla? Hlasuj koho chceš na poste primátora mesta Bratislava

 

Naďovi, tejto morálnej zrúde, resp. charakterovej troske, ktorá otrocky slúži ako mopslík americkej agresívnej vojenskej  aktivite na Ukrajine, do ktorej on osobne zaťahuje aj Slovensko, zjavne pritom hazardujúc s existenciou slovenskej štátnosti,
odkazujem, že za túto štvavú vojenskú agresívnu aktivitu proti Rusku bude  bez najmenších pochybností na území Slovenskej republiky vo veľmi krátkom čase brány na trestnoprávnu zodpovednosť.

Ja, Štefan Harabin, z územia Slovenskej republiky utekať nikdy nebudem. Naď a jeho proamerická a protiruská lokajská skupina určite áno, ale trestnému stíhaniu sa nevyhnú, pretože po nástupe Donalda Trumpa do vedenia USA, budú vydaní ako vojnoví štváči na trestné stíhanie na Slovensko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.