Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Najnovším trendom sú oddelené spálne pre manželské páry alebo dlhodobé vzťahy. Vedci ako dôvod uvádzajú neznesiteľné chrápanie, stiesnený osobný priestor alebo určitý stupeň nepohodlia. Ako v noci dobre spať?

Menej maznanie viac lásky
Je to síce romantické, posilňuje to vzťah, ale málokto z nás sa chce ráno prebudiť s boľavým krkom a napätou polovicou tela.

Lepšie je zaspať v jeho náručí a potom sa prevaliť na sedadlo.

Tento prístup je zdravší, ako radí Dr. Shives: Prakticky je ťažšie pokojne zaspať, keď ste prepletení.

Posteľná bielizeň
Vymeňte posteľnú bielizeň Ženy sú na čistú posteľnú bielizeň o niečo náročnejšie ako muži a niektoré majú rady vôňu a pocit čerstvo povlečenej postele.

Nehanbite sa za to, nie je na tom nič zlé.

Zmena miesta činu obohatí intímny zážitok

 

Spánok

Dalo by sa povedať, že vnútorné hodiny žien sú o niečo rýchlejšie ako hodiny mužov.

Ženy potrebujú menej spánku. Buďte k sebe pozorní a nerobte hluk ani zámerne nerozťahujte závesy.

Odolajte nutkaniu
Všetci máme chvíle, keď nemáme chuť na sex, či už je to kvôli náročnému dňu v práci, stresu, nepríjemným zážitkom alebo kvôli veľkej únave.

A niečo také ako nadržaný partner nás pravdepodobne k akcii nezvádza.

Navyše sa ženy v noci častejšie budia a horšie zaspávajú. Ak ste nevyspalí a nepohodlní, budete to brzdiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.