Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Speváčka Dara Rolins priznala nejednu plastickú operáciu. Medzi časti tela, ktoré si nechala skrášliť, patrí aj jej nos. Toho sa skalpel dotkol hneď niekoľkokrát. Teraz to vyzerá, ako by sa jej nos začal rozpadať…

Plastické operácie
Stačí si prejsť staršie fotografie obľúbenej speváčky a je jasné, že sa jej nos zmenil na nepoznanie. Podľa informácií týždenníka Sedmička podstúpila Dara Rolins rhinoplastiku prvýkrát zhruba pred 18 rokmi.

V roku 2014 potom prebehla médiami správa, že v slovenských Piešťanoch podstúpila ďalšiu úpravu nosa.

Lenže po rokoch od poslednej operácie vyzerá Darin nosík zase trochu inak. Objavujú sa ním nevzhľadné priehlbiny a dierky, zdá sa, akoby sa začal rozpadať.

Make-up všetko zachráni ?
Speváčka síce svoje nedostatky vie skryť pomocou make-upu, ale veľmi dobre o nich vie. „Môj nos nie je ideálny ani dnes, ale už som to potom vzdala,“ priznala Rolins.

Možno by sa ale predsa len mala zamyslieť nad tým, či by nebolo dobré ukázať nos nejakému skutočnému odborníkovi.

Tak svoje trápenie s nosom vyriešila napríklad Monika Absolonová.

Aký ho má? To zistíte podľa mesiaca, v ktorom sa narodil.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.