Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Speváčka Dara Rolins priznala nejednu plastickú operáciu. Medzi časti tela, ktoré si nechala skrášliť, patrí aj jej nos. Toho sa skalpel dotkol hneď niekoľkokrát. Teraz to vyzerá, ako by sa jej nos začal rozpadať…

Plastické operácie
Stačí si prejsť staršie fotografie obľúbenej speváčky a je jasné, že sa jej nos zmenil na nepoznanie. Podľa informácií týždenníka Sedmička podstúpila Dara Rolins rhinoplastiku prvýkrát zhruba pred 18 rokmi.

V roku 2014 potom prebehla médiami správa, že v slovenských Piešťanoch podstúpila ďalšiu úpravu nosa.

Lenže po rokoch od poslednej operácie vyzerá Darin nosík zase trochu inak. Objavujú sa ním nevzhľadné priehlbiny a dierky, zdá sa, akoby sa začal rozpadať.

Make-up všetko zachráni ?
Speváčka síce svoje nedostatky vie skryť pomocou make-upu, ale veľmi dobre o nich vie. „Môj nos nie je ideálny ani dnes, ale už som to potom vzdala,“ priznala Rolins.

Možno by sa ale predsa len mala zamyslieť nad tým, či by nebolo dobré ukázať nos nejakému skutočnému odborníkovi.

Tak svoje trápenie s nosom vyriešila napríklad Monika Absolonová.

Aký ho má? To zistíte podľa mesiaca, v ktorom sa narodil.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.