Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Niektoré deti tým, že sa narodí známym osobnostiam, trpí. Jedným z nich je aj dcéra krásne herečky Halle Berry Nahla Ariela Aubry. Dievča musela pretrpieť drsný rozchod rodičov aj ich hádky o jej opatrovníctvo.

Síce krásna, úspešná a bohatá, ale tiež opustená. Herečka Halle Berry nikdy nemala moc veľké šťastie na mužov. Nie že by o ňu nebol záujem, práve naopak. Uchádzali sa o ňu vždy vplyvní a bohatí, ale žiadny vzťah nebol tým pravým. Dvakrát sa vydala, ale manželstvo s Davidom Justice aj spevákom Erikom Benet vydržalo vždy len štyri roky.

Rodinné šťastie bolo na konci?

Keď sa v roku 2006 dala dokopy s modelom Gabrielom Aubrym, bola to láska ako trám. Už to vyzeralo, že krásna herečka, ktorá sa preslávila scénou, ako vychádza z mora, z bondovky Dnes neumieraj, našla konečne toho pravého.

O dva roky neskôr sa jej narodila vysnívaná dcéra Nahla Ariela Aubry a vyzeralo to, že jej šťastie nič nestojí v ceste. Lenže v roku 2010, opäť po štyroch rokoch, bolo veľké láske koniec. Francúzsko-kanadský model si totiž uvedomil, že deväťročný vekový rozdiel je pre neho veľmi veľký.

Obaja zhodne tvrdili, že sa rozchádzajú ako priatelia, aby ich dcéra mohla rozchod pocítiť čo najmenej. Aubry tvrdil, že Halle je tá najkrajšia žena, ktorú kedy stretol a vždy k nej bude mať blízko. Čoskoro ale bolo všetko inak.

Súdne spory o dcéru

Všetko vyvrcholilo v roku 2012. Rodičia sa o dcéru začali súdiť. Herečka požadovala, aby ju mala výhradne vo svojej starostlivosti a otec sa k nej nesmel priblížiť.

Prečítaj si aj: Čo ovplyvňuje žalúdok???

Ten zase požadoval, aby mu Halle zaplatila odškodné a výživné na dcéru, čo predstavovalo viac ako milión dolárov. Aubry sa tiež v minulosti nepohodol s pestúnkou náhle. Vo chvíli, kedy mala dievčatko v náručí, do nej strčil. Prípad vyšetrovali aj detskí psychológovia, ktorí síce zistili, že dievčatko nemá z incidentu šok, ale mala by chodiť na terapie. Potom sa chcela herečka odsťahovať za svojím novým snúbencom do Francúzska, čo ju ale súd nepovolil.

Obvinenia z rasizmu

Spory medzi bývalými partnermi sa ale vyhrotil do extrémov a dojemná vyznania o tom, že chcú zostať priateľmi, čoskoro padla. Spor sa vyhrotil po tom, čo sa herečka opäť vydala a s novým partnerom Olivierom Martinezom mala syna.

Potom, čo jej súd nedovolil presťahovať sa do Francúzska, herečka požadovala, aby jej súd znížil výživné. Aubry vraj nepoužíva peniaze na dcéru, ale financuje nimi svoj rozmarný život.

V ďalšom spore zase herečka obvinila Aubryho z rasizmu, pretože nechal dcére zosvetliť a narovnať prirodzene kučeravé tmavé vlasy. V tomto dal súd za pravdu matke. Slová o rešpektu sa stratila a najviac tým trpela dospievajúci Nahla.

Bitka, ktorá skončila v nemocnici

Spor to bol naozaj dlhý a plný emócií, ktoré sú rozvírené aj desať rokov po konci vzťahu. Podľa herečky ju totiž model častoval rasistickými urážkami a odmietal uznať, že dcéra je miešanka.

Tiež tvrdila, že mal udržiavať incestné pomer s niekým z rodiny. Spoločne dokonca podstúpili aj partnerskú terapiu, ale ani tá ich vzťah nezachránila. Model sa zo svojich depresií odmietal liečiť a všetko vyvrcholilo bitkou Aubryho a bývalého manžela Berry Olivierom Martinezom v herečkinom dome.

Obaja skončili v nemocnici, ale model na tom bol výrazne horšie. Dvojica sa potom dohodla na striedavej starostlivosti a herečka musí Aubrymu platiť alimenty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.