Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Zatiaľ čo tento rok sme všetci v šoku z AI chatbotov a ich schopností, na čo všetko dokážu odpovedať, v roku 2019 si ľudstvo vystačilo s jednou jedinou neurónkou DeepNude. Naučila sa kradnúť ženám plavky, spodnú bielizeň aj celé kabáty av čakacej listine sa stálo dlhšie ako na nový Bing.

DeepNude funguje dodnes a vývojári zlodejku neustále vylepšujú. Nie je to ale zadarmo. Každá krádež šiat príde na 1 kredit a najlacnejší balík 100 kreditov stojí dobrých 30 amerických dolárov. Za jedny odstránené plavky preto zaplatíte aj pri súčasnom výhodnom kurze takmer 1 euro

Inkvizícia otvorila tajný archív: Hrôzy páchané na mníškach za múrmi kláštora otriasli svetom

 

K dispozícii máte dva výpočtové modely V1 a V2. Obaja pracujem trošku odlišne, obaja si viac všímajú rôzne partie tela a obaja sa tiež často tragicky pomýlia. Nedá sa teda spoľahlivo povedať, či bude novší V2 zakaždým dosahovať lepšie výsledky. Má však rád dámske poprsie… Veľké poprsie!

Dosť rečí, rozbili sme redakčné prasiatko a teraz vám ukážeme, či to vôbec stálo za to. Na pomoc povoláme fiktívne modelky zo Shutterstocku. Takže dámy, plavky dole!

Experiment #1: Dáša v spodnej košieľke
Prvá modelka zo Shutterstocku – hovorme ju napríklad Dáša – bude pre neurónku veľmi jednoduché sústo. Biele pozadie, čelný pohľad a jasne viditeľné telesné partie, ktoré si doslova hovoria o krádež košieľky a nohavičiek. Avšak pozor, tu ide o vedu, takže legrace stranou!

S odstránením zvrškov sa DeepNude pobil na jedničku, hoci len Dáša tuší, či to má všetko vyzerať naozaj tak, ako na fotografii. Všimnite si odlišnú prácu s detailmi a mierami podľa použitého modelu V1 a V2, ktoré DeepNude ponúka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.