Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Je to sotva pár týždňov, čo Demi Moore oznámila, že k svojim šesťdesiatinám dostala kopačky od reštauratéra Daniela Humma. Narodeniny už teda oslavovala ako single a dala si záležať, aby svojim fanúšikom na Instagrame predviedla dobrú náladu.
Dobrú náladu má zjavne Demi Moore aj teraz, pretože vyrazila na spoločnú predvianočnú dovolenku so svojím exmanželom Brucom Willisom, jeho ženou Emmou a všetkými deťmi, respektíve dcérami. S Brucom má Demi tri dospelé dcéry a bývalý akčný hrdina má so svojou súčasnou manželkou Emmou ďalšie dve maloleté dcéry.

A všetci spoločne si teraz užívajú sviatočnú dovolenku. O spoločnú fotku pri vianočnom stromčeku sa Demi podelila na Instagrame aj so svojimi fanúšikmi. K fotografiám potom Demi napísala: „Sme rodina!!“ Čo je zrejme to jediné, čo ju po rozchode drží nad vodou, pretože herečka je známa tým, že svoje rozchody nesie ťažko. Stačí si spomenúť na kauzu, ktorá vznikla po tom, čo od nej utiekol Ashton Kutcher. Vtedy sa Demi zrútila a bola na tom psychicky naozaj veľmi zle.

Zlomený penis? Prekvapujúce sexuálne zranenie

 

Na druhú stranu ide o prvú spoločnú dovolenku od chvíle, kedy bola Willisovi diagnostikovaná afázia, čo mu spôsobuje problémy s pamäťou, rozprávaním, a dokonca aj porozumením reči ostatných. Willis tak v marci oznámil koniec svojej hereckej kariéry, vďaka čomu vyšlo najavo, že slávneho akčného hrdinu trápili tieto problémy už pri nakrúcaní niekoľkých posledných filmov.

Psychicky labilná Dominika Gottová o svojej hospitalizácii so závislosťou na alkohole. Podľa nej je jej muž úspešnejší ako Karel Gott!

 

Odvtedy Bruce podporuje nielen jeho súčasná rodina na čele s manželkou Emmou, ale aj samotná Demi Moore a ich tri dcéry. Willis sa na verejnosti prakticky vôbec neobjavuje a nie sú k dispozícii ani žiadne nové informácie o jeho zdravotnom stave. Všetci spoločne ale vtedy vydali oficiálne vyhlásenie, v ktorom informovali jeho fanúšikov o jeho odchode do hereckého dôchodku.

Do vyhlásenia jeho početná rodina napísala: „S Bruceovými úžasnými priaznivcami sme sa ako rodina chceli podeliť o to, že náš milovaný Bruce má nejaké zdravotné problémy a nedávno mu bola diagnostikovaná afázia, ktorá má vplyv na jeho kognitívne schopnosti. V dôsledku toho a s veľkou úctou Bruce končí s kariérou, ktorá pre neho toľko znamenala. Toto je naozaj náročné obdobie pre našu rodinu, a my si tak vážime vašu pokračujúcu lásku, súcit a podporu. Prechádzame tým ako silná rodinná jednotka a chceli sme priviesť jeho fanúšikov, pretože vieme, ako veľmi pre vás znamená, rovnako ako vy pre neho. Ako Bruce vždy hovorí: ‚Poďme to prežiť‘ a my teraz spoločne plánujeme to skutočne urobiť. S láskou, Emma, ​​Demi, Rumer, Scout, Tallulah, Mabel a Evelyn.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.