Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Úplne šialený útok sa odohral v sobotu v podvečer v Novodvorskej ulici v Prahe 4. 34-ročný útočník tam pobodal dve ženy, jedna z nich utrpela veľmi vážne zranenia. Podľa informácií Blesku útočil náhodne! Z miesta potom aj s nožom v ruke utiekol, policajti ho o kus ďalej zastrelili po tom, čo na nich chcel tiež zaútočiť. Svedkyňa popísala, ako zákrok prebiehal.

Mnoho policajtov a záchranárov vyrážalo v sobotu navečer k hroznej udalosti. V Novodvorskej ulici páchateľ vytiahol nôž a zaútočil na dve ženy. Podľa informácií Blesku si obe vybral náhodne, to v nedeľu dopoludnia potvrdili aj policajti.

„Prípadom sa zaoberajú kriminalisti z oddelenia vrážd pre podozrenie z trestného činu vražda v štádiu pokusu. Podľa prvotných zistení sa poškodené ani útočník (občan Českej republiky, ročník 1988) nepoznali a jednalo sa o bezdôvodný útok. Jednou z verzií je aj to, že muž mohol zaútočiť kvôli svojmu psychickému stavu,“ uviedli na Twitteri.

Tu žil Václav Havel: Jeho Dagmar býva v luxusnej vile v Dejviciach dodnes

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.