Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Veľké odhalenie. Desivé tajomstvo Ivety Bartošovej bolo odhalené!

Všetko mohlo byť úplne inak
K smrti slávnej speváčky vôbec nemuselo dôjsť!

Stačilo jej, že by sa nestretla so svojim milencom Petrom Sepéšim, ku ktorému stále správala city, ktoré potláčala. Žil stabilným životom a tiež užíval alkohol a drogy.

Prezradil, že Bartošová bola posadnutá jeho vzťahom so Sepéšim.

Nevera
Navyše tolerovala jeho nevery, čo sa neskôr podpísalo na jej psychike. „Bolo mu jedno, či podvádza so ženami alebo s mužmi. Niekoľkokrát som s ním hovoril osobne.

On sa o ňu veľmi nezaujímal, ale s ňou to bolo naopak,“ prezradil Penk čriepky zo života popovej princeznej.

,, Všetko mu odpúšťala a jej duša kvôli tomu strašne trpela,“ dodáva Penk, ktorý sa sám stretával s veľkými problémami, hlavne s drogovou minulosťou.

Záver

Aj hlina z Bartošovej nádoby v sebe naozaj niesla veľa bolesti a úplne neviazanej lásky.

Celá mánia až do trinásťročného vzťahu s Ladislavom Štaldlom, s ktorým Bartošová vychovávala milovaného syna Artura.

ALE SKONČILO TO SKLAMANÍM.

Aký typ dámskeho pozadia najviac priťahuje muža? A ako získať takýto tvar?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.