Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

O pôvode koronavírusu sa vedú špekulácie.

Trh z exotickými zvieratami
Mnohí odborníci sa však domnievajú, že koronavírus pochádza z trhu s exotickými zvieratami vo Wuhane. Zo záberov z trhoviska doslova mrazí.

Video natočené na trhu vo Wuhane ukazuje množstvo zvierat pripravených na okamžitú spotrebu, ale aj zvieratá, ktoré čakajú na najhoršie.

Desivé video ukazuje exotické hady, vtáky, netopiere a ďalšie veľmi obľúbené čínske pochúťky, u ktorých existuje podozrenie, že sú zdrojom koronavírusu.

Aký bol život v háremoch? Sex?Orgie?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.