Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

O pôvode koronavírusu sa vedú špekulácie.

Trh z exotickými zvieratami
Mnohí odborníci sa však domnievajú, že koronavírus pochádza z trhu s exotickými zvieratami vo Wuhane. Zo záberov z trhoviska doslova mrazí.

Video natočené na trhu vo Wuhane ukazuje množstvo zvierat pripravených na okamžitú spotrebu, ale aj zvieratá, ktoré čakajú na najhoršie.

Desivé video ukazuje exotické hady, vtáky, netopiere a ďalšie veľmi obľúbené čínske pochúťky, u ktorých existuje podozrenie, že sú zdrojom koronavírusu.

Aký bol život v háremoch? Sex?Orgie?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.