Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Juhoafrická speváčka Belinda Davids (47) je svetovou hviezdou, ktorú médiá označujú za dvojnicu Whitney Houston. Teraz so svojou show navštívila Prahu, aby sa v piatok naživo predstavila aj českému publiku. V rozhovore pre Lifee.cz hovorí o svojom šatníku, ktorý je veľmi európsky, alebo o kučeravých vlasoch, vďaka ktorým je od legendárnej penice na nerozoznanie.

V piatok 28. apríla sa pražským divadlom Hybernia rozoznie šou The Greatest Love of All. Chýbať nebudú najväčšie hity, ako I Will Always Love You alebo I Wanna Dance With Somebody. Juhoafrická speváčka Belinda Davids spomína v našom rozhovore na chvíľu, keď ako osemročná objavila repertoár hudobnej legendy Whitney Houston. Osobne sa so svojim idolom bohužiaľ nikdy nestretla.

Ako zaujať? Povieš toto…Alebo, keď je Evelyn za „múdru“?

„Vždy som vedela spievať, spievala som už od piatich rokov. Ale keď som mala osem a počula som ju, v tej chvíli zistila, že môžem spievať ako ona,“ vysvetľuje Belinda. „V tom momente som si povedala: ,Ok. Presne toto chcem v živote robiť!’“

Ste v Prahe prvýkrát?
Nikdy som nebola v Českej republike, je to pre mňa nová skúsenosť, a bola som nadšená, keď som sa dozvedela, že letíme práve sem. Praha? Áno, viete, je to úplne iná atmosféra, iné mesto, iná architektúra. A som veľmi zvedavá, ako bude miestne publikum reagovať na našu show.

Budete mať čas mesto preskúmať?
Áno, dnes sa chystáme na dobrý obed a potom môžem vaše mesto objavovať. Ale po skončení show bohužiaľ nemám čas – najprv musím odpočívať a potom pôjdeme ďalej. Čaká nás rakúsky Linz.

Tešíte sa teda aspoň na ´česko- Slovenské jedlo?
Počujte, práve dnes som sa o tom s niekým bavila. Naozaj rada by som ochutnala nejaké typicky české jedlo.

Takže možno knedle s kapustou a bravčovým mäsom?
Aha, to znie podobne ako to, čo robím doma! To nebude taký rozdiel. Doma často robím knedle s kapustou a so zemiakmi – k tomu nejaké mäso. Myslím, že mi u vás bude chutiť.

Aká bude vaša piatková show?
Rada by som, aby ľudia vedeli, že moja show nie je muzikál a už vôbec to nie je muzikál o živote Whitney Houston. Show má skôr reflektovať, aká bola Whitney na scéne. Ako napríklad vyzerali jej kostýmy – myslím, že sa o dve hodiny prezlečiem sedemkrát! Predvedieme ľuďom všetky jej najlepšie čísla od začiatku kariéry až po jej koniec. Máme skvelú živú kapelu. Všeobecne je to show, na ktorú sa človek rád pozrie, je vizuálne veľmi bohatá. Dúfam, že ľudia na konci vstanú a budú tancovať. Chcela by som tiež, aby si v priebehu celej šou spievali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.