Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Niektorí ľudia urobia čokoľvek, aby potešili toho, koho milujú.

Dokonalá manželka
Dokonalým príkladom je žena, ktorá podstúpila mnoho plastických operácií, aby bola v očiach svojho manžela dokonalá.

Muž v jej živote hovorí, že kozmetická chirurgia je veľmi užitočná a stojí za to ju využiť.

Nechala si už zväčšiť pery a prsia, niekoľkokrát podstúpila botox a zvolila permanentný make-up.

Všetko financoval jej manžel – už minul 17 000 libier za to, aby jeho žena vyzerala ako dokonalá žena, a tým to rozhodne nekončí.

Prvá plastika
Charlie Phillipsová (27) z grófstva Cambridgeshire sa rozhodla ísť do toho naplno, len aby potešila svojho manžela.

V dnešnej dobe sa muž stále viac teší z krásy svojej ženy, ktorá bola vyvinutá vďaka chirurgickým zákrokom.

Prvú operáciu podstúpil Charlie vo svojich 17 rokoch, išlo o 14-hodinovú operáciu chrbtice. Nevyzerala potom uspokojivo, ale nechcela prestať usilovať o svoju dokonalú bábiku Bar

Plastické operácie

Dvadsaťsedemročná žena si nechala zväčšiť pery a prsia, tvár a čeľusť si nechala vytvarovať výplňami, obočie a pery si nechala pokryť permanentným make-upom a nechala si vyčistiť zuby a aplikovať škrupiny.

Spočiatku boli všetci skeptickí k tomu, čo robí, ale v jednej chvíli sa objavil muž, ktorý chcel, aby si vylepšila vzhľad. Ross svoju manželku plastickú chirurgiju zbožňuje.

Dvadsaťsedemročná žena si získala popularitu na internete. Na Instagrame ju sleduje takmer 40 000 ľudí a Andy zdieľa fotografie a novinky zo svojho života.

Dokonale krásna Emma Čaputová stratila zábrany: „Bez nej by som bola nedokončená veta…“

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.