Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Veľa ľudí si na sociálnych sieťach nedáva pozor a môže to skončiť katastrofou.

Prázdny byt
Svoje o tom vie aj mladý britský pár Mark Higgins a Becky Szenková, ktorí kvôli chybe prišli o všetko.

Manželom sa narodilo dieťa, Mark bol povýšený a spoločne sa rozhodli presťahovať do väčšieho bytu.

Počas sťahovania však o všetko prišli a skončili v úplne prázdnom byte.

Čo sa stalo
Niekoľko dní pred sťahovaním začala Becky hľadať profesionálny tím, ktorý by jej auto odviezol.

Namiesto toho, aby hľadala preverené podniky na internete, našla jeden na Facebooku. Boli tam dobré recenzie a množstvo fotografií, bohužiaľ všetky boli falošné.

V deň sťahovania prišli v dodávke dvaja muži, ktorí vyzerali úplne profesionálne.

Neuveriteľné! Povedala som NIE a aj napriek tomu so mnou mal partner sex

 

Rodina prišla o všetko

Trvalo im 45 minút, kým všetko naložili do dodávky. Manželia boli presvedčení, že sú jednoducho profesionáli. Správali sa, ako najlepšie vedeli.

Potom sa mali stretnúť v novom byte. Bohužiaľ čakali a čakali, ale zásielka nikdy nedorazila. Všetko bolo preč – oblečenie, fotografie, dokumenty, nábytok.

Celý ich život sa rozplynul v priebehu niekoľkých minút.

Svoj príbeh zdieľali na sociálnych sieťach a varovali ostatných, aby boli veľmi opatrní. „Môžeme si kúpiť nábytok, oblečenie a podobne, ale naše fotografie a spomienky nám nikto nevráti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.