Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Veľa ľudí si na sociálnych sieťach nedáva pozor a môže to skončiť katastrofou.

Prázdny byt
Svoje o tom vie aj mladý britský pár Mark Higgins a Becky Szenková, ktorí kvôli chybe prišli o všetko.

Manželom sa narodilo dieťa, Mark bol povýšený a spoločne sa rozhodli presťahovať do väčšieho bytu.

Počas sťahovania však o všetko prišli a skončili v úplne prázdnom byte.

Čo sa stalo
Niekoľko dní pred sťahovaním začala Becky hľadať profesionálny tím, ktorý by jej auto odviezol.

Namiesto toho, aby hľadala preverené podniky na internete, našla jeden na Facebooku. Boli tam dobré recenzie a množstvo fotografií, bohužiaľ všetky boli falošné.

V deň sťahovania prišli v dodávke dvaja muži, ktorí vyzerali úplne profesionálne.

Neuveriteľné! Povedala som NIE a aj napriek tomu so mnou mal partner sex

 

Rodina prišla o všetko

Trvalo im 45 minút, kým všetko naložili do dodávky. Manželia boli presvedčení, že sú jednoducho profesionáli. Správali sa, ako najlepšie vedeli.

Potom sa mali stretnúť v novom byte. Bohužiaľ čakali a čakali, ale zásielka nikdy nedorazila. Všetko bolo preč – oblečenie, fotografie, dokumenty, nábytok.

Celý ich život sa rozplynul v priebehu niekoľkých minút.

Svoj príbeh zdieľali na sociálnych sieťach a varovali ostatných, aby boli veľmi opatrní. „Môžeme si kúpiť nábytok, oblečenie a podobne, ale naše fotografie a spomienky nám nikto nevráti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.