Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Robert Fico vyzýva Pellegriniho Hlas opakovane k vzájomnej spolupráci, a to aj po voľbách. Šéf Hlasu však verejne priznal, že si spoločné vládnutie už predstaviť nedokáže a od Smeru sa výrazne dištancuje. Expremiér Pellegrinimu pripomenul, z ktorej strany pochádza.

Robert Fico pred časom zakopal vojnovú sekeru s Hlasom a vyzýva svojich bývalých kolegov k vzájomnej spolupráci pred voľbami i po nich. Tento spôsob sa nepozdáva Petrovi Pellegrinimu, ktorý prízvukuje, že mu je politika Smeru dnes už hodnotovo aj pracovne vzdialená.

Po týchto slovách sa Fico rozhodol zareagovať v relácii Ide o pravdu kde opätovne pozval Hlas k spoločnej debate. „Peter Pellegrini stále do nás pichá a robí veci, ktoré sa nám nepáčia… Buď sa spojíme s Hlasom a voľby vyhráme. Ak nie, vyhrá pravica,“ obáva sa Fico. Zároveň sa svojmu exkolegovi rozhodol poriadne ostro pripomenúť, odkiaľ pochádza, a v akej strane vyrastal.

Fico Pellegriniho prirovnal k mamutiemu mláďaťu, ktoré by pri vykopaní o 5-tisíc rokov stále našli na čele s nápisom, že je zo Smeru. Taktiež mu pripisuje na triko zodpovednosť za to, ak vyhrá v samosprávnych aj regionálnych voľbách súčasná pravica. „Za toto bude niesť Pellegrini zodpovednosť,“ varuje. Fico zároveň chystá referendum k predčasným voľbám a najnovšie spolu s Kaliňákom žiada generálnu prokuratúru o zrušenie svojich obvinení pomocou paragrafu 363.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.