Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Zaujímavý prípad obletel internety. Ústrednou postavou tohto príbehu je gynekológ, ktorému sa podarilo presvedčiť svoje pacientky, že ich vylieči pomocou sexu s ním.

Giovanni Miniello je 60-ročný taliansky gynekológ pôsobiaci v meste Bari. Dnes už celý svet vie, že tento pán mal veľmi špecifickú metódu, ako pomáhať pacientkám.

Liečil ich totiž pomocou „prírodnej medicíny“ a teda pohlavným stykom.

Pred pár dňami sa tieto jeho praktiky dostali na svetlo sveta, pretože tamojšia herečka si na neho spolu s TV štábom pripravili pascu.

Spomínaná herečka sa gynekológovi zverila so svojimi zdravotnými ťažkosťami. Doktor Miniello, ktorý má prezývku „magická flauta“, jej navrhol, že jej môže pomôcť pohlavným stykom, pretože on má imunitu a tiež protilátky.

Podľa jeho slov takto pomohol už mnohým ženám vyliečiť sa.

Lekár sa s herečkou stretol v hoteli. Ona sa ho pred samotným aktom spýtala, či má ochranu, na čo jej on zdôraznil, že prezervatív nie je dobrý a potrebný, pretože by už nemala jeho protilátky.

Čech si v metre vytipoval svoju ďalšiu obeť: Pozrite sa, čo žene zachránilo život!

 

Herečka aj so štábom na tajných kamerách natočili sexuchtivého gynekológa pri čine a on je teraz chtiac-nechtiac „hviezdou“ internetu.

A teraz sa vo veľkom vraj ozývajú ďalšie a ďalšie ženy, ktoré s ním majú podobnú skúsenosť.

Za zmienku určite stoja aj jeho slová zachytené na kamere, kedy pacientku pred liečivým sexom upozorňoval – „Je dôležité, aby si všetko zlízala.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.