Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Zaujímavý prípad obletel internety. Ústrednou postavou tohto príbehu je gynekológ, ktorému sa podarilo presvedčiť svoje pacientky, že ich vylieči pomocou sexu s ním.

Giovanni Miniello je 60-ročný taliansky gynekológ pôsobiaci v meste Bari. Dnes už celý svet vie, že tento pán mal veľmi špecifickú metódu, ako pomáhať pacientkám.

Liečil ich totiž pomocou „prírodnej medicíny“ a teda pohlavným stykom.

Pred pár dňami sa tieto jeho praktiky dostali na svetlo sveta, pretože tamojšia herečka si na neho spolu s TV štábom pripravili pascu.

Spomínaná herečka sa gynekológovi zverila so svojimi zdravotnými ťažkosťami. Doktor Miniello, ktorý má prezývku „magická flauta“, jej navrhol, že jej môže pomôcť pohlavným stykom, pretože on má imunitu a tiež protilátky.

Podľa jeho slov takto pomohol už mnohým ženám vyliečiť sa.

Lekár sa s herečkou stretol v hoteli. Ona sa ho pred samotným aktom spýtala, či má ochranu, na čo jej on zdôraznil, že prezervatív nie je dobrý a potrebný, pretože by už nemala jeho protilátky.

Čech si v metre vytipoval svoju ďalšiu obeť: Pozrite sa, čo žene zachránilo život!

 

Herečka aj so štábom na tajných kamerách natočili sexuchtivého gynekológa pri čine a on je teraz chtiac-nechtiac „hviezdou“ internetu.

A teraz sa vo veľkom vraj ozývajú ďalšie a ďalšie ženy, ktoré s ním majú podobnú skúsenosť.

Za zmienku určite stoja aj jeho slová zachytené na kamere, kedy pacientku pred liečivým sexom upozorňoval – „Je dôležité, aby si všetko zlízala.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.