Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Situácia na Slovensku je kritická a ľudí trápia vysoké ceny potravin, strach a beznádej z budúcnosti o koľko sa nakoniec zvýšia ceny energií. Eduard Heger a Igor Matovič si trúfajú hovoriť aj o tom, že budú vládnuť navždy a žiadna alternatíva za nich neexistuje.

Ľuďom už dochádzajú nervy a jeden z nich je aj známy spevák a kritik OĽANO Martin Jakubec, ktorý Hegera napadol a povedal mu pár teplých slov, ktoré ho však na srdiečku budú viac bolieť ako hriať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.