Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Situácia na Slovensku je kritická a ľudí trápia vysoké ceny potravin, strach a beznádej z budúcnosti o koľko sa nakoniec zvýšia ceny energií. Eduard Heger a Igor Matovič si trúfajú hovoriť aj o tom, že budú vládnuť navždy a žiadna alternatíva za nich neexistuje.

Ľuďom už dochádzajú nervy a jeden z nich je aj známy spevák a kritik OĽANO Martin Jakubec, ktorý Hegera napadol a povedal mu pár teplých slov, ktoré ho však na srdiečku budú viac bolieť ako hriať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.