Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Chcete ovládnuť jeho myseľ aj telo získaním titulu prebornice na ústne praktiky? Nepotrebujete žiadny kurz, ale iba poznať hriešne desatoro tej najlepšej felácie, akú kedy zažil!

Iskrivá zmes odovzdania, dôvery, štedrosti, vášne i nežnosti… To je orálny sex! Pokiaľ sa mu vyhýbate, alebo ho dokonca nenávidíte, strácate tým u mužov cenné body za rozkoš, takže na súhrnnom vysvedčení pre absolventov školy sexu nečakajte lepšiu známku ako trojku – či ho vôbec dostanete! Pre mužov je skrátka spojenie úst s ich mužstvom vzrušenia tej najvyššej úrovne, ktorého nemajú nikdy dosť! A viete, prečo ho ešte milujú? Pretože si sú sami sebou v poskytovaní tejto rozkoše istejšie ako ženy (1)!

A teraz lusknite prsty a chcite sa tiež stať špecialistkou na orálny sex, pretože získať sebadôveru pri ústnom rozhovore s penisom partnera je jednoduchšie, než si možno myslíte. Ste na pochybách? Nebuďte! Náš manuál o iba desiatich bodoch z vás urobí špičkovú vládkyňu jeho túžob (1, 2)!

 1. Dajte mu rolu diváka
  Do mužskej erotogénnej zóny patria aj oči, pretože pánov vzrušujú hlavne vizuálne vnemy. Takže žiadne zhasínanie svetiel a hlavne zakazovanie toho, aby vás partner pri felácii pozoroval!
 2. Neošívajte sa!
  Ak je vám orálny alebo francúzsky sex odporný, nikto vás nikdy nemôže prinútiť k tomu, aby ste ho milovali. Ale aspoň sa tvárte, že to také hrozné nie je. A hlavne sa zamyslite nad tým, prečo vlastne? Vadí vám spermie? Jeho pach? Ako predohru zvoľte vzrušujúci kúpeľ a na večeru podávajte zemiaky, cestoviny alebo ananás, ktorý chuť ejakulátu výrazne zlepší. Zároveň partnera držte na kilometre ďaleko od korenených jedál, tvrdého alkoholu, kávy a piva…
 3. Pripravte ho na rozkoš – dôkladne
  Vrhnúť sa hneď bez okolkov na vec? Omyl! Aj muži majú radi predohru! Maznanie, hladenie, masážny olej, zvodné fúknutie do lona s ľadovým dychom od vetrového cukríka, jemný dotyk pavieho pera… Pre hravosť a kreativitu neexistujú žiadne medze
 1. Striedajte techniky
  Meňte svoje spôsoby ako chameleón! Neznamená, že keď má feláciu rád v pozícii ležmo, musíte pri rovnakej polohe zostať naveky. Skúste ho ochutnať postojačky, sama si povedzte o polohu 69, aby ho vôňa vašich milostných štiav zbavila rozumu v piatich sekundách! Pamätajte, že jedna technika je jednoducho málo, takže hurá na tajný a osvedčený trik: Sama seba úplne vyzlečte, ale jemu len chlípne rozopnite nohavice … Mnoho mužom sa to dosť pozdáva!
 2. Používajte ruky
  Záujem si nezaslúži len pyj, ako stredobod vesmíru, ale aj ďalšie erotogénne zóny ako perineum (oblasť medzi konečníkom a mieškom) a semenníky. Pokojne si jednou rukou penis pridržujte a tú druhú spustite práve s tými dvoma slniečkami o kúsok nižšie.
 3. Majte starosť o lubrikáciu
  Pri samotnom orálnom výkone hodnom expertky postupujte jemne, aby ste neublížili ani sebe, ani milencovi. Nešetrite na slinách. Pyj vo vašich ústach bude bez drhnutia kĺzať ako decká po tobogánových šmykľavkách. Kružte jazykom okolo hlavičky, striedajte tempo aj tlak. A keď si náhodou nebudete vedieť rady, čo že to má vlastne milenec rád, a sama sa ho na to nechcete opýtať, vyžiadajte si ukážku jeho masturbácie. Pozorne pri nej sledujte, kde a ako si pyj pridržiava. Všímajte si rýchlosť, intenzitu, pohyby…. Všetky tieto poznatky vám budú maximálne na úžitok!
 4. Naučte sa správny rytmus
  Penis v ústach a pohyby hore a dole. To je fajn. Ruka pri koreni pyje kopírujúca rovnaké trasy – vytunené fajn na druhú. Pevné obomknutie pier a pohltenie ho skoro celého? Bez chybičky! Krúživé pohyby, starostlivosť o uzdičku, chvíľu jazyk tam, hneď zase inde? Majsterka umu! Pokiaľ ešte udržíte pravidelný rytmus, máte zarobené na erotické vysvedčenie tých najvyšších známok!
 5. Buďte zlá!
  Páči sa vám byť niekedy tak trochu nemilosrdná? Potom budete vynikať v hre na mačku a myš. V čom spočíva? Priveďte ho na samý okraj vyvrcholenia, ale hneď sa rýchlo dištancujte od konečného záveru úskokom na semenníky alebo hrádzu. Až vlna vzrušenia odznie, vráťte sa späť a urobte to isté. Avšak teraz už s kompletným servisom! Dostanete ho do kolien!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.