Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Totálne sebectvo – to je to, čo preukazuje muž, ktorý chodí s viac ako jednou ženou. Je chamtivý, pretože v osobnom živote je to troska.

Myslí si, že mať dve alebo viac žien je úžasné. Takí muži nechápu pravý význam lásky a nemajú v úmysle budovať vzťahy.

Okrem toho majú tisíc dôvodov, prečo radi chodia s mnohými ženami.

Ukážeme vám dôvody, prečo si skutočný muž myslí, že mu stačí jedna žena
Skutočný muž miluje svoju ženu takú, aká je. Takí muži milujú svoje ženy a prijímajú ich so všetkými ich slabosťami a nedostatkami. Neexistujú dokonalí muži a verte mi, že nehľadajú „princezné“. Vyberú si živého muža, s ktorým sa cítia dobre.

Matúš Vallo jednoznačný víťaz na post primátora, budem pokračovať v začatých projektoch, povedal.

 

Skutočný muž ukáže svojej žene, že je to najlepšie, čo ho v živote stretlo.
Skutočný muž sa nebojí priznať svoju lásku. Vždy žene hovorí, že je to najlepšie, čo ju kedy stretlo. Chce, aby bola šťastná, pretože chápe, že šťastný človek vyžaruje šťastie na svoje okolie, vrátane mužov.

Naproti tomu sebecký, chamtivý a láskavý človek nie je schopný milovať druhých a vždy sa stavia nad ostatných. Preto nemá problém ublížiť žene, ktorá ho miluje. Skutoční muži chápu pravý význam lásky.

Láska nie je pre každého. Skutočný muž tomu dokonale rozumie. Láska prinesie ovocie, len keď ju zdieľate hlboko so ženou. Za týmto účelom muž hľadá ženu, ktorá bude jeho priateľkou a milenkou, aby s ňou mohol zdieľať svoje najvnútornejšie pocity a myšlienky. Skutočný muž je dostatočne zrelý na to, aby chodil len s jednou ženou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.