Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Brunetka sa len nedávno pochválila fanúšikom zábermi zo slnečného Turecka, kde si užívala slnko, more a pláže. Okrem iného zdieľala aj fotografie v plavkách, v ktorých vyzerá doslova fantasticky! Pod zábermi sa okamžite nazbieralo množstvo pozitívnych komentárov, pričom fanúšikovia skladajú Karin jeden kompliment za druhým.

Moderátorka a herečka Karin Haydu, ktorá vekom zreje ako víno, prekvapila svojich najvernejších fanúšikov jedinečnými zábermi. Pôvabná tvár slovenského šoubiznisu sa totiž ukázala v plavkách, ktoré odhalili jej dokonalú postavu.

Karin Haydu (45) patrí už dlhé roky k najkrajším ženám domáceho šoubiznisu, pričom krásnu tvár aj súmernú postavu po nej zdedila i dcéra Vanessa. Kým dievčatá dnes vyzerajú ako sestry, moderátorka, ktorá pôsobí aj na divadelných doskách, nestarne ani s pribúdajúcim vekom.

zdroj:kh/instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.