Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Za erotické pomôcky, ktoré zlepšia váš milostný život, nemusíte míňať celý majetok. Stačí sa rozhliadnuť po svojom domove, erotické „cumlíky“ pre dospelých máte na dosah – aj v kuchyni!

Vibrátory a dildá síce nestoja svet ( pohybujú rádovo sto korún až tisíc korún), napriek tomu do nich niektorí ľudia nechcú investovať. Napríklad z dôvodu, že zatiaľ nevedia, či „umelákom“ prídu na chuť. Avšak to nie je nič proti ničomu. Isté domáce potreby, ktoré môžu slúžiť ako sexuálne hračky, sú pre prvotné experimenty v spálni dobrým štartom. Po ktorých siahnuť?

Drevené varešky
Vareška je výbornou hračkou pre spanking alebo výprask vykonávaný za účelom erotického vzrušenia. Nemusí ísť o silnú, razantnú bolesť, aj jemné bičovanie dokáže zvýšiť citlivosť pokožky a znásobiť prijímanú rozkoš. Začiatočníci by si mali skúsiť, aké to je, keď sa vareška dotkne napnutej dlane. Všeobecne sú však na výprask stvorené mäsité časti tela, napríklad zadnice. Nikdy vareškou alebo inou plácačkou neudrite plnou silnou. Pri prípadnom podráždení pokožky použite prípravky s panthenolom. (Panthenol pomáha hydratovať pokožku, obmedzuje jej svrbenie a urýchľuje hojenie rán.)

Navštívila vás niekedy vo sne zosnulá osoba? Aké to má znamenie a čo to skutočne znamená?

 

Kolíčky na bielizeň
Skúšali ste niekedy kolíček pripnúť na bradavku? Pokiaľ je vzrušená a už tvrdá, stimuláciu tohto typu určite ocenia. Nezabudnite, že niektorí muži majú bradavky citlivé podobne ako ženy. Všímajte si to, ako váš partner na ich rozmaznávanie reaguje.

Mašlovačka
Mašlovačka, ktorá obvykle slúži na potieranie pokrmov buď v priebehu prípravy, alebo po ich dokončení tekutou ingredienciou, sa uplatňuje aj v posteli. Zmyselne šteklí a po tele môže rozotrieť med, sirupy alebo čokoládu. A čo až pre svoje sexi vyčíňanie vyčerpáte všetky pomôcky z kuchyne? Otvorte skrine!

Oblečenie všetkého druhu
Kravata, opasok, podprsenka či tričko skvele slúžia pre zrakovú a pohybovú depriváciu. Páskom sa dajú zviazať ruky, podprsenka zase zakryje oči. Ak chcete zistiť, či je sex so záväznými očami niečo, čo vás sexuálne vzrušuje, určite svoj zrak vyraďte z prevádzky, sila ostatných zmyslov sa znásobí, takže lepšie ucítite, budete počuť… Či vás partner začne bozkávať po celom tele alebo masírovať s pomocou voňavých olejov. Tento zážitok sa vám vryje do pamäte!

red

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.