Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Ženské súťaže krásy nie sú ničím výnimočné a organizujú sa v takmer každej krajine sveta i celosvetovo. Súťaž o najkrajšiu „mušličku“ v krajine však už štandardná nie je. Zoznámte sa s držiteľkou jedinečného titulu – Brazílčanka Maite Sasdelli.

Maite Sasdelli je brazílska modelka, ktorá získala fanúšikov na online platformách ako Twitter, Reddit alebo Only F. Ešte predtým, než sa stala virálnou a online známou, preslávila sa ziskom titulu v súťaži krásy Mais Bonita Brasil. Ako však už ukazuje názov článku, nešlo o klasickú súťaž krásy, ale súťaž o najkrajšiu.. ehm ehm..

Maite Sasdelli spomínanú súťaž o najkrajšiu „mušličku“v krajine vyhrala a odvtedy sa jej v online priemysle skvele darí. Nedávno o nej dokonca známy portál Daily Star napísal, že na Only F si vie vygenerovať príjem v desiatkach tisíc eur.

Rok 2022: Vojna pred Veľkou vojnou?

 

 

Zaujímalo by nás, ako presne prebiehal casting do spomínanej súťaže a aké kritéria rozhodovali o úspechu či neúspechu prihlásených pič*ek, teda žien.

Pre tých z vás, ktorí nepoužívajú vyššie zmienené platformy máme dobrú správu. Maite má aj Instagram, kde ju sleduje cez 80 tisíc ľudí. Odkaz naň nájdete na konci článku. Kým nemáme fotky ako dôkaz, môžeme iba polemizovať o tom, či skrýva v lone naozaj najkrajšiu zo všetkých žien v krajine.

Zaujímalo by nás, ako presne prebiehal casting do spomínanej súťaže a aké kritéria rozhodovali o úspechu či neúspechu prihlásených pič*ek, teda žien. Spomínanú Maite, ktorá nezvyčajnú súťaž krásy vyhrala, si môžete pozrieť vo fotogalérii nižšie.

Maite Sasdelli

Zdroj: Dailystar.co.uk | Foto: Instagram/Maitesasdeli

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.