Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Referendum sprevádzane nízkou účasťou aj výpadkami elektriny sú jasným signálom a vyjadrením vôle ľudu, že sú spokojní a žiadnu zmenu si neželajú, inak by k urnám došlo toľko ľudí, aby tá zmena bola.V tomto sa zmysle sa vyjadril líder.

 

V podobnom duchu sa vyjadril aj Jožo Pročko „Niekoľko desiatok miliónov dostanú ako darček tí, ktorí majú niekoľko stoviek miliónov z našich daní v daňových rajoch …“,ktorý tvrdí, že súčasné referendum malo byť akýmsi darčekom Matovičovi, keď ľudia vyjadrili svojou veľmi slabou účasťou v podstate podporu terajšiemu vládnemu zoskupeniu, ľudia si žiadnu zmenu neželajú!

Prečo ľudia odignorovali referendum uviedol aj Michal Šípoš, ľudia sú spokojní s nastavením štátneho rozpočtu, so zmenami, ktorý nastali napríklad na Polícii a celkovým dianím v spoločnosti.

Hrozné! Takto zachytila ​​fotografka detských otrokov v 21 storočí!

 

Vyrovnaný rozpočet je cieľom, ktorý musí mať každá zodpovedná vláda v čase prosperity. Keď však čelíme tri roky trvajúcej permanentnej kríze, ktorá drví celý svet, je potrebné vnímať ako prvoradú prioritu obyčajných ľudí, rodiny, zamestnávateľov, dôchodcov či samosprávy.
 Práve v týchto časoch sa nachádzame a ako pripomenul Michal Šipoš, už prvé dni nového roka jasne ukázali, ako dobre bol pripravený tohtoročný rozpočet. Takmer okamžite po tom, ako malé podniky dostali veľké zálohové faktúry, vláda pripravila riešenie, ktoré sa opiera o rozpočet pomoci ľuďom.
Rovnako ako rodiny, dôchodcovia, pracovníci v zdravotníctve, školstve a verejných službách. Sme vláda, ktorá nekradne, skutočne pomáha ľuďom a rieši konkrétne problémy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.