Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Niekedy sa môže stať, že po dlhodobom vzťahu si muž prestane vážiť maličkostí a začne brať svoju ženu ako samozrejmosť. Varenie, upratovanie, pranie a ďalšie činnosti považuje za samozrejmosť. Manželka si správanie muža všimne a začne byť naštvaná. Muž si potom myslí, že je ženy zbytočne naštvaná, ale nie je tomu tak.

1.Buďte svojej žene vďační
Niekedy sa stáva, že po dlhodobom vzťahu si muž prestane vážiť maličkostí a berie svoju ženu ako samozrejmosť. Varenie, upratovanie, pranie a ďalšie činnosti považuje za samozrejmosť. Manželka si jeho správanie všimne a nahnevá sa. Zdá sa, že manžel nakoniec nemá dôvod sa hnevať, keď nič zlé neurobil.

Neuvedomuje si, že jeho žena od neho chce iba trochu vďačnosti za všetko dobré, čo pre ňu robí. Nič viac. Bohužiaľ, keď sa to stane mnohým mužom, je už často neskoro. V dnešnom článku prinášame príbeh, ktorý ukazuje, prečo by si muži mali svojich žien vážiť a ďakovať im za maličkosti.

Sexuálne tajomstvo doslova neprístupné partnerovi

 

2. Žena má oveľa viac práce, než sa na prvý pohľad zdá
Ako každú nedeľu večer sedeli manželia v obývačke a sledovali televíziu. Manželka sa okolo pol desiatej zdvihla od stola a povedala, že si ide ľahnúť. Než išla spať, musela pripraviť deťom desiatu a mnoho ďalších vecí na ráno. Potom vyžehlila manželovo oblečenie, upratala detské hračky a skontrolovala, či sú zamknuté vchodové dvere. Nakoniec išla dať deťom dobrú noc av pol jedenástej išla spať.

V obývacej izbe si však manžel všimol, že sa stále prechádza po dome a neodišla spať. Pomyslel si, že s ňou snáď nechce tráviť čas, a naštvane povedal: “Ty si ešte nešla spať, už je to snáď hodina čo si odišla z obývačky?!”. Jeho žena odpovedala podráždene.

3. Ďakujem za všetko, čo pre nás robíš

„Mala som ešte nejakú prácu. Dobrú noc!” O niekoľko minút neskôr manžel vstal a šiel do kuchyne pre vodu. Keď uvidel riad pripravený na zajtrajšok, umytý riad a vyžehlené košele visiace vo dverách, všetko sa mu vybavilo. Okamžite všetko uhasil a šiel si ľahnúť.

Jeho žena našťastie ešte nespala, a tak sa jej hneď pri dverách ospravedlnil za svoje správanie. „Prepáč, za to ako som sa predtým správal, veľmi ma to mrzí. Vážim si všetko, čo pre našu rodinu robíš. Ospravedlňujem sa, že ti to niekedy zabudnem dať najavo”. Bohužiaľ niekedy zabúdame, ako veľmi by sme si mali vážiť ženy. Muž by si mal svoje ženy v manželstve vážiť a každý deň jej ďakovať za všetko, čo pre neho robí.

Premyslené maskovanie nevery

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.