Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Väčšina rodičov pravdepodobne zastáva názor, že deti by nemali byť príliš dlho v chlade. Bojíme sa, že naše dieťa prechladne a bude veľmi choré. Škandinávci majú úplne iný názor.

Je neuveriteľné, čo v týchto oblastiach robia!
Nedávno sa na internete objavila fotografia z jednej kanadskej materskej školy, na ktorej deti… driemajú vonku v mraze! Lesná škôlka je pre deti plná prekvapení, ako je pobyt vonku v mraze a ležaní.

Fotografia vyvolala na internete skutočnú búrku
Pre niektorých rodičov je to jednoducho nemysliteľné. Iní však takéto experimenty hodnotia veľmi pozitívne.

„Môj najstarší syn ako dojča spal cez deň dlho a dobre iba v jednej situácii – v chlade.“ – píše jedna mamička.

„V Novom Škótsku deti spia v hojdacích sieťach v lese av zime, keď je veľa snehu, majú dokonca malé snežnice. Je škoda, že môj trojročný syn nebol ani raz vonku so svojou skupinou zo škôlky.“ – komentuje ďalší používateľ internetu.

Gynekológ “liečil” pacientky sexom: Prichytili ho pomocou kamery!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.