Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Na Zelený štvrtok velia zvyky stravovať sa, pokiaľ možno, čo najviac zelene. Kto ale hovorí, že by sa nemohol zazelenať aj váš šatník? Svieža a sýto zelená je jednou z najvýraznejších farieb medzi trendmi odtieňmi sezóny, takže sa bude hodiť aj po skončení obľúbených jarných sviatkov.

Škoda, že na Zelený štvrtok podľa kresťanských zvyklostí odlietajú zvony do Ríma. Keby zostali na svojich miestach, určite by sa radostne rozvonili. Pestré odtiene odkazujúce na prebúdzajúcu sa prírodu, to je hotová pastva pre oči a tiež tá pravá vzpruha. Odtieň „jarná zelená“, ktorý Inštitút farieb Pantone zaradil medzi desať najobľúbenejších tónov tohto roku, k jari neodmysliteľne patrí. Zazelenalo sa tak skutočne všetko, čo si možno obliecť.

 

Šťavnato zelená madeira a mimikry tenisiek v jarnom trávniku
Prím v oblasti zeleného prevedenia patrí šatám, špeciálne tým z vyšívanej látky, tzv. madeiry, ktorým najčastejšie dominuje biela. Pod nánosom farieb vyzerá táto nežná tkanina ešte efektnejšie. Zozelenal ale aj klasický denim a podobne šťavnaté tóny ovládajú aj ďalšie módne pozície. Problém nenastane, ani pokiaľ zatúžite vyrukovať s tematicky vyfarbenými doplnkami. Zelenú svietia kabelky, tenisky aj pokrývky hlavy v podobe klobúčikov typu bucket (čítaj vedierko).

http://bizar.sk/2023/04/05/barbora-richterova-vyznanie-borisovi-kollarovi/

 

Zelená vlna vydrží v šatníku aj dlho po Veľkej noci
A podobne, ako vám má zelené stravovanie o Zelenom štvrtku priniesť železné zdravie, zelená móda vám v podobnom duchu zaručí neprehliadnuteľnosť. Je jasné, že si nájde miesto vo vašej garderóbe aj v nasledujúcich mesiacoch. Po boku ďalších výrazných tónov jej to pristane v mnohých letných outfitoch, vášmu štýlu potom sýto zelený odtieň aj jeho pastelové varianty jednoznačne dodajú šťavu.

Že nejde o úzkoprsý jednodňový výkrik módy, sa presvedčíte v našej fotogalérii, kde nájdete inšpiráciu, ako do šatníka vniesť jarnú zelenú vlnu minimálne na niekoľko nasledujúcich mesiacov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.