Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Americký televízny svet zasiahla veľmi nečakaná a smutná správa. 47-ročná reportérka známej televízie zomrela náhle v stredu večer. Jej kolegovia sú z tejto noviny zdrvení. Po žene zostali navyše tri malé detičky.

Kto zomrel
Známa americká reportérka z WNBC zarmútila všetkých svojich blízkych aj kolegov.

47-ročná televízna tvár Katherine Creag náhle skonala v stredu večer.

Jej úmrtie je takmer nepochopiteľné, pretože netrpela na žiadne ochorenie a naposledy bola v práci ešte v osudnú stredu ráno.

Všetci ju milovali
Reportérka začala pracovať pre WNBC v roku 2011 a prihovárala sa divákom v pravidelných vstupoch z jednotlivých regiónov.

Aký bol život v háremoch? Sex?Orgie?

 

Diváci ju milovali kvôli príjemnému hlasu a srdcovému smiechu.

Za svoju prácu získala niekoľko ocenení a milovali ju aj kolegovia.

Mala 3 deti

” Desať rokov bola Kat naším oporným pilierom, vždy ochotná pomôcť v akejkoľvek situácii.

Bola múdra, zábavná a vytrvalá. A aj v posledných dňoch bola žiarivé svetlo a rozdávala milé slová a úsmevy,“ uviedla podľa NBC New York viceprezidentka správ Amy Morris.

Katherine za sebou zanechala manžela Billa a tri malé detičky, syna a dve dcérky. Česť jej pamiatke. Na Slovensku zarmútila fanúšikov správa o úmrtí známej redaktorky Slovenského rozhlasu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.