Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Nevera často končí rozchodom alebo rozvodom, ale to sú tie najlepšie možnosti. Dnes sa spoločne pozrieme na najhoršiu pomstu žien za neveru.

Nevera je v dnešnej dobe „veľmi populárna“. Je to úplne odporná vec, ktorú môže urobiť len ten najväčší sebec. Samozrejme chápeme, že pokiaľ je niekto vo vzťahu nešťastný alebo ho priťahuje niekto iný, pravdepodobne zo vzťahu utečie. Ale prečo v podobe nevery?

Na každého neverníka raz dôjde a často ho čaká skutočne krutý trest
Aké kruté to bude, záleží na tom, aká krutá je priateľka, ktorú ste podviedli. Nevera často končí rozchodom alebo rozvodom, ale to sú tie najlepšie možnosti. Dnes sa spoločne pozrieme na najhoršiu pomstu žien za neveru.

Kastrácia
Začnime hneď tou najhoršou pomstou. Áno, znie to neuveriteľne, ale ženy sú skutočne schopné takého typu pomsty. Lorena Bobbitová napríklad v roku 1993 odrezala penis svojmu priateľovi, pretože ju podvádzal. Nebol to prvý takýto prípad, ale jeden z prvých, ktorý sa objavil v médiách. V januári 2015 odrezala Číňanka v New Yorku svojmu manželovi dvakrát penis. Raz doma a druhýkrát v nemocnici po zašití nádrže.

Predaj osobných vecí

Táto pomsta je tiež veľmi krutá. Predstavte si, že máte byt plný vecí. Veci, ktoré ste dlho hromadili. Môže ísť napríklad o drahú elektroniku, ale aj o oblečenie alebo osobné veci. A teraz si predstavte, že všetky veci, za ktoré ste minuli toľko peňazí, zmiznú. Istá Kanaďanka usporiadala akciu, pri ktorej pred svojím domom predala všetky osobné veci svojho bývalého manžela. Takže on prišiel o svoje veci a ona napriek tomu zarobila peniaze – geniálne.

Z Odkaliska Poša odobrali ďalšie vzorky

 

Spálenie vecí
Niekedy sa po nevere pália veci – väčšinou fotografie, listy a podobne. Nie je to príliš obvyklé, ale pokiaľ ide o pálenie, páli sa všetko, čo pripomína neveriacich. Jane Sheppardová sa nerozmýšľala a zapálila svojmu nevernému manželovi nielen auto, ale aj celý dom. Trestu samozrejme neunikla a skončila vo väzení. Dodnes však môže žiť s pocitom, že jej pomsta bola skutočne sladká.

Reklama
Ako sa hovorí, aj zlá reklama je reklama. Bohužiaľ to však neplatí v prípade reklamy na neveru. V poslednej dobe si ľudia obľúbili pomstu v podobe reklamy. Napríklad istá Lisa z Anglicka si kúpila reklamnú plochu na billboarde na diaľnici. Na billboarde bola fotografia jej manžela s nápisom: „Môjmu manželovi Paulovi, ktorý ma podviedol. Zaslúžite si jeden druhého. Keď sa vrátiš domov, nebudem tu. Uži si cestu, Liso.” Skvelé, originálne a dokonalé!

Krásy Slovenska: Nitriansky hrad a hradný areál

 

Zverejňovanie sexuálnych nahrávok
Táto pomsta je tiež jednou z najhorších. Veľa párov si svoj sexuálny život spestruje natáčaním domácich videí. Páska dlho leží doma nedotknutá, keď náhle dôjde k nevere. Čo teda podvodník s páskou urobí? Odpoveď poznáte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.