Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Kvalitné a naplnený partnerský vzťah je životným cieľom väčšiny z nás. Je to jeden zo základných kameňov, na ktorom následne staviame náš spokojný život. Ale partnerské vzťahy nie sú vždy len prechádzka ružovým sadom. A keď krízovejší okamihy začnú náprotivky riešiť „inde“, je zavarené na poriadny problém. Takéto situácie sa nevyhýbajú ani známym osobnostiam. Aké kauzy zatriasli svetom?

Spokojný partnerský vzťah, to je beh na dlhú trať. Podobné to ale môže byť aj s jeho ukončením. Na takéto situácie sa zameriava veľa kníh, filmov a teraz i dokumentárny seriál z dielne CBS Reality. Rozvodové kauzy známych osobností často plnia stránky novín. Ktoré zasiahli najviac?

Koniec hviezdnej golfovej kariéry

Tiger Woods patril medzi miláčikov väčšiny Američanov. Hoch zo sociálne slabej rodiny so svojou usilovnosťou vypracoval na profesionálneho golfistu, ktorý oplýva ohromným bohatstvom. Táto rozprávka ale skončila, a to vo chvíli, keď vyšlo najavo, že Woods svoju manželku Elin Nordegren podviedol s viac ako desiatkou žien Prvým, kto informoval o vtedajšej nevere s manažérkou nočného newyorského klubu, bol magazín National Enquirer. Vtedy to obaja popreli, ale na základe informácie sa začali ozývať ženy s tvrdením, že s Woodsom mali tiež styk. Aféra, ktoré sa prezýva „Woodsgate“ doslova hýbala Amerikou. Pomaly sa ale začalo ukazovať, že Woods svoju ženu naozaj podvádzal, a to napríklad aj počas jej tehotenstva. Celá aféra skončila rozvodom a prerušením Woodsove golfové kariéry. Vďaka rozvodovému vyrovnanie si Elin Nordegren prišla na 100 miliónov amerických dolárov.

Upírie love story

Rozprávkovo vyzeral a na začiatku prebiehal aj vzťah dvoch hlavných aktérov upírskej ságy Twilight Kristen Stewart a Roberta Pattinsona. Títo dvaja spolu chodili tri roky, svadobné zvony ale nakoniec nezazneli, naopak prišiel rozchod. Na vine bola Kristen, ktorá svojho vtedajšieho partnera podviedla. Konkrétne sa tak stalo počas nakrúcania filmu Snehulienka a lovec, kedy „pošmykla“ s režisérom snímky Rupertom Sandersom, ktorý bol v tej dobe ženatý. Fotky milencov sa dostali do médií a vznikla veľká mediálna aféra. Hoci Robert vzťah vtedy ukončil, došlo neskôr k zmiereniu. Dnes sú ale len priatelia.

Keď sa pevné základy zrútia,

vplyv bolí , Vzťah Demi Moore a Ashtona Kutchera plnil stránky bulváru od samého začiatku. Hlavný dôvodom bol ich vekový rozdiel, ktorý predstavoval pätnásť rokov. Hoci médiá ich vzťahu príliš šancí nedávala, zamilovaná dvojica sa v roku 2005 vzala a dlhú dobu pôsobila ako stabilné harmonický pár. Manželstvo im klapalo šesť krásnych rokov, počas ktorých sa Ashton zapísal do povedomia verejnosti ako herec a Demi po jeho boku omladla a rozkvitla. Aj tejto rozprávke ale odzvonilo. Prvý Kutcherovu neveru s kamarátkou jej dcéry mu Moore ešte odpustila, hoci sa o nej dozvedela z titulnej strany nemenovaného časopisu. Druhou neveru, o ktoré sa pre zmenu dočítala na internete, už ale tolerovať odmietla. Rozvodové konanie sa tiahlo dlhé dva roky, a to kvôli majetkovému vysporiadanie. Demi od bývalého manžela požadovala napríklad doživotnú rentu za spôsobené trauma. Pravdou je, že rozvod ju zasiahol, trpela po ňom psychickými problémy, problémy s príjmom potravy a hovorilo sa aj o závislosti na liekoch. Ashton príliš nesmutnil a začal sa vídať s Milou Kunis, ktorú hneď po oficiálnom rozvode s Moore požiadal o ruku. Dnes spolu majú dve deti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.