Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Neznamená to ale, že neexistujú také interiérové ​​trendy, ktoré by to neumožňovali. A to vrátane najnovšieho trendu interiérov, ktorý berie internet útokom – newstalgia.

Aj keď všetci milujeme krásne veci a estetiku, nie každý z nás si môže dovoliť ten luxus vyzdobiť celé miestnosti v jednom špecifickom štýle. Pre väčšinu z nás je interiérový dizajn skôr o pridávaní malých kúskov naraz ako o prerobení celého priestoru, a tak aj keď je listovanie časopismi s dokonalými domami zábava, v skutočnosti to často nie je možné.

Neznamená to ale, že neexistujú také interiérové ​​trendy, ktoré by to neumožňovali. A to vrátane najnovšieho trendu interiérov, ktorý berie internet útokom – newstalgia.

Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť!

 

Aká je newstalgia
Newstalgia, stelesnenie slov „nový“ a „nostalgia“, odkazuje na rastúci trend začleňovania restro interiérových kúskov do modernejších designov pre zábavný a zmiešaný vzhľad. To môže znamenať pridanie vintage odkladacieho stolíka do vašej skromnej chodby alebo použitie retro inšpirované tapety na vytvorenie farebnej steny.

Ľudia hľadajú predmety a priestory, ktoré v nich doma vyvolávajú vrelé a radostné emócie. Pre mnoho ľudí je ich detstvo plodným zdrojom inšpirácie – vychytávky, hračky, hudba, filmy, nábytok, vzory, farby, tvary a móda.

Nebojte sa experimentovať
Aj keď retro štýl nemusí byť pre každého, prijať trend newstalgie je skvelý spôsob, ako experimentovať so svojimi interiérmi, ak si nie ste istí, kde začať. Možno nie ste pripravení premeniť celý svoj dom, ale pridanie jedného alebo dvoch retro detailov vám môže pomôcť pridať do vášho domova štipku zábavy bez prílišnej námahy.

Neexistuje žiadny ‚správny alebo zlý spôsob‘, ako začleniť newstalgiu do svojho domova. Svoje steny tak môžete zmeniť na plátno – a zavesiť na ňu vinylové platne, zarámovať klasické plagáty svojich obľúbených filmov alebo nainštalovať tapety inšpirované retro štýlom.

Pri výbere dekoračných kúskov sa nebojte odviazať a zamerajte sa na to, čo vo vás vyvoláva radosť a nostalgiu, namiesto toho, aby ste mali pocit, že musíte dodržiavať jeden dokonalý štýl.

Akokoľvek môže byť pridanie nových kúskov do vášho domova lákavé, upcycling je tiež skvelý spôsob, ako prijať trend newstalgie. Konieckoncov, je to doslova dokonalý mix starého a nového. Recyklovanie nábytku je veľmi udržateľný spôsob, ako pridať do bytu newstalgiu. Doprajte vintage kusu nábytku, ktorý ste našli, svieži lak v odvážnom odtieni, ktorý mu dodá váš vlastný novodobý šmrnc.

 

Premyslené maskovanie nevery

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.