Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Novinár Marek Vagovič si doslova dopísmena kopol do Generála Lučanského, ktorého nazval Judášom. Vagovič Generála Lučanského neberie za hrdinu. Nebohého Lučanského si zastal splnomocnený zástupca poškodených JUDr Radačovský.

Marek Vagovič – generál Lučanský

Rozumiem, že na Slovensku v súčasnosti rezonujú dôležité témy. Komunálne voľby, predčasné voľby, energetická kríza, inflácia, živorenie dôchodcov a pod.

Musím však, a som povinný, ako splnomocnený zástupca poškodených Lučanských zareagovať na článok Mareka Vagoviča v Denníku Postoj, kde v rozpore s objektívnou dôkaznou situáciou konštatuje: „Inšpekcia zastavila trestné stíhanie v prípade samovraždy bývalého šéfa polície. Rozptýlila akékoľvek pochybnosti.“, „Lučanského nikto nezabil.“, „Judáš, nie hrdina.“, „Judáš si zrátal dva a dva – ukončil život na teplákovej bunde“.

Skrytým spôsobom, vlastným pravdepodobne genetickej výbave Vagoviča, bez objektívnych dôkazov, urážlivým spôsobom o nebohom generálovi Lučanskom tvrdí: „Judáš, ktorý ukončil život na teplákovej bunde.“ To, že tam do zátvorky vložil názov akcie v rámci ktorej bol generál zadržaný, pri svojom vágnom myšlienkovom pochode asi považuje za svoju investigatívnu šikovnosť.

Tvrdenia Vagoviča nie sú pravdivé, vyšetrovanie doposiaľ nebolo právoplatne skončené.

Ja rozumiem Vášmu mysleniu Marek Vagovič. Bol ste vytvorený a naďalej ste dotváraný nadáciou Otvorená spoločnosť a máte pocit jedinečnosti a nedotknuteľnosti. Máte mediálnu moc a pravdepodobne aj veľkú finančnú podporu bez ktorej sa to nedá. Tiež rozumiem tomu, že za danej situácie sa cítite byť kráľom na šachovnici, obklopený strelcami, vežami, možno aj hradnými, spolu s kráľovnou, a ja som možno podľa Vás len pešiak snažiaci sa dopátrať objektívnej pravdy. Ale pozor pán Vagovič, v šachu sa aj pešiakom dá dať mat.

V Bruseli, 11.10.2022
splnomocnený zástupca poškodených
JUDr. Miroslav Radačovský
predseda strany Slovenský PATRIOT a europoslanec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.