Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Učiteľ anglického jazyka a tiež bývalý basketbalista bol pred pár mesiacmi odsúdený za pohlavný styk s 13 ročnou dievčinou, ktorá otehotnela.

5 rokov za mrežami
Za tento trestný čin dostal 5 rokov väzenia. Svojho činu neľutuje a jediné, čo ho vo väzení napadlo, bola pomsta prokurátorovi. Rozhodol sa, že svojho spoluväzňa požiada, aby mu pomohol zrealizovať znásilnenie prokurátorovi dcéry.

Odsúdenie
TV Markíza informuje, že muž je momentálne odsúdený za niekoľko závažných trestných činov a to konkrétne – spáchanie prečinu nedovoleného prerušenia tehotenstva, pokračovacieho zločinu sexuálneho zneužívania, pokračovacieho prečinu ohrozovania mravnej výchovy mládeže, prečinu prechovávania detskej pornografie a zločinu.

Rozkoš v podobe zimného sexu

 

Plánovanie pomsty

Muž, bývalý učiteľ telesnej výchovy a anglického jazyka, bol ochotný za pomstu prokurátorovi zaplatiť nemalé peniaze. Poprosil svojho spoluväzňa, ktorý mal byť za pár dní prepustený na slobodu, aby zrealizoval znásilnenie prokurátorovi dcéry. Týmto skutkom sa mu dokonca niekoľkokrát vyhrážal.

Opätovné rokovanie odročené
S odsúdeným mužom bude vykonané opätovné rokovanie, ale momentálne bolo odročené na neurčito. Muži hrozí navýšenie trestu o 5 rokov. Aj napriek tomu, že mu na začiatku hrozil 8 ročný trest, počet rokov bol znížený na 5.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.