Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Učiteľ anglického jazyka a tiež bývalý basketbalista bol pred pár mesiacmi odsúdený za pohlavný styk s 13 ročnou dievčinou, ktorá otehotnela.

5 rokov za mrežami
Za tento trestný čin dostal 5 rokov väzenia. Svojho činu neľutuje a jediné, čo ho vo väzení napadlo, bola pomsta prokurátorovi. Rozhodol sa, že svojho spoluväzňa požiada, aby mu pomohol zrealizovať znásilnenie prokurátorovi dcéry.

Odsúdenie
TV Markíza informuje, že muž je momentálne odsúdený za niekoľko závažných trestných činov a to konkrétne – spáchanie prečinu nedovoleného prerušenia tehotenstva, pokračovacieho zločinu sexuálneho zneužívania, pokračovacieho prečinu ohrozovania mravnej výchovy mládeže, prečinu prechovávania detskej pornografie a zločinu.

Rozkoš v podobe zimného sexu

 

Plánovanie pomsty

Muž, bývalý učiteľ telesnej výchovy a anglického jazyka, bol ochotný za pomstu prokurátorovi zaplatiť nemalé peniaze. Poprosil svojho spoluväzňa, ktorý mal byť za pár dní prepustený na slobodu, aby zrealizoval znásilnenie prokurátorovi dcéry. Týmto skutkom sa mu dokonca niekoľkokrát vyhrážal.

Opätovné rokovanie odročené
S odsúdeným mužom bude vykonané opätovné rokovanie, ale momentálne bolo odročené na neurčito. Muži hrozí navýšenie trestu o 5 rokov. Aj napriek tomu, že mu na začiatku hrozil 8 ročný trest, počet rokov bol znížený na 5.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.