Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Muži pri sexe často robia veci, ktoré sa ženám príliš nepáčia. Bohužiaľ si myslia, že sú pre ženy atraktívne a dokonca vzrušujúce. Prečítajte si, čo ženy nemajú radi pri sexe.

Ťahanie za vlasy
Počas vášnivého sexu majú muži tendenciu ťahať svoju partnerku za vlasy. Je to pre nich dobrý bonus na ich divoké šantenie.

Niektorí to robia len pre seba, pretože ich to baví. Zároveň sa muži cítia byť ovládaní. Chytanie a ťahanie za dlhé vlasy naozaj nie je príjemné.

Práve naopak. Niekedy to môže naozaj bolieť. Navyše tento akt odvádza pozornosť od sexu a sťažuje ženám sústredenie na samotný akt.

Rýchlosť
Niekoľko minút rýchlosti? Čas od času sa upokojte. Nie je však tak rýchly ako rýchle auto.

Rýchle autá nie sú samé o sebe zlé, ale nesmú byť príliš rýchle.

Pokiaľ jeden z partnerov ukončí sex skôr, ako druhá polovica dosiahne vyvrcholenie, je to zle.

Hra s prsiami

Muži sa radi hrajú s prsiami svojich partneriek. Ale pozor na to, ako to robíte – silné stláčanie, hryzenie a trasenie môže ženám naozaj ublížiť! Prsia sú jednou z najcitlivejších častí ženského tela.

Najmä v období menštruácie. Veľa mužov si to vôbec nevšimne. So ženskými prsiami sa pri pohlavnom styku nebude manipulovať nepríjemne. Ženy len ticho škrípu zubami, aby svojmu partnerovi nekazili potešenie zo sexu.

Najprv zistite, či sa vášmu partnerovi vaša prax páči. Ak áno, choďte do toho, ak nie, hrajte sa s prsiami skôr jemne ako silou.

SEX v lete na kapote!

 

Zabúdaná predohra
Ženy nemajú rady sex, keď zabudnú na predohru.

Niektoré dámy sa nedokážu rozpáliť tak ako muži. Musí sa zahriať.

Nie je potrebné hodín predohry vo vani so sviečkami. Pokiaľ ste skúsení, trvá ženám zahriatie len niekoľko minút.

Nič na oplátku
Ženy úplne neznášajú, keď svojho partnera vynesú na vrchol a on im to neopätuje.

Niektorí páni môžu byť takí vzrušení a spokojní, že zabudnú partnerke jej potešenie oplatiť.

Ak tak urobíte, váš partner k vám nabudúce nemusí byť taký štedrý.

Zavreté oči
Ženy nemajú rady, keď ich sexuálni partneri počas pohlavného styku zatvárajú oči.

Berú si to osobne. Týmto gestom muži nevedomky dávajú najavo, že sa im dáma nepáči a majú iné predstavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.