Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Pri hľadaní preživších pod troskami zomrel obľúbený záchranársky pes z Mexika, ktorý bol do Turecka vyslaný na pomoc pri záchranných operáciách. Zachránil viac ako 10 ľudí.

Strata hľadačského psa
„Hlboko ľutujeme straty nášho skvelého spoločníka, psa Protea,“ uviedlo v nedeľu mexické ministerstvo obrany na Twitteri.

„Ako člen mexickej delegácie plnil svoje poslanie pri hľadaní a záchrane našich bratov a sestier v Turecku. Ďakujeme za hrdinskú prácu,” uviedlo ministerstvo vo vyhlásení zverejnenom na Twitteri.

Ministerstvo neuviedlo, ako pes zomrel. Podľa príspevkov na Twitteri zomrel pri hľadaní dvoch ľudí pod sutinami.

14-roční žiaci zo základnej školy hrali zaujímavú hru, 6 študentiek otehotnelo

 

Zachránil mnoho životov
V Turecku našiel najmenej 10 ľudí, niektoré správy hovoria o 15 ľuďoch.

Proteo bol jedným zo 16 pátracích psov, ktorí boli minulý týždeň vyslaní z Mexika do Turecka, aby pomohli s pátracími a záchrannými operáciami po ničivom zemetrasení.

„Srdce nášho záchranného tímu letí do Turecka,“ napísal v utorok na Twitteri mexický minister zahraničia Marcelo Ebrard.

https://twitter.com/AminollahFaisal/status/1624865811851620353/photo/1

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.