Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Peter Dvorský je známy operný spevák, ktorý oslávil 70. narodeniny, ale stále vedie aktívny spevácky a spoločenský život.

Prevoz vrtuľníkom
Okrem koncertovania so svojou ženou Martou rád relaxuje a odpočíva v krásnom prostredí švajčiarskych Álp. Nedávno bol so svojou ženou Martou vo švajčiarskych Alpách, kde pravidelne odpočíval, keď musel byť za dramatických okolností prevezený vrtuľníkom do nemocnice.

Kolaps spôsobila nadmorská výška
Tam však nedávno zažil skutočnú drámu, keď sa mu náhle urobilo zle. „Na kopcoch mi prišlo veľmi zle. Totálne som zbledol, moje srdce nezvládalo. Zdravotníci boli rýchli a zachránili ma,“ povedal pre PLUS 7 DNÍ. Kolaps bol pravdepodobne spôsobený nadmorskou výškou 2000 metrov, kde jeho telo nedostávalo dostatok kyslíka.

Na všetkom dokáže operný spevák nájsť niečo pozitívne

Dvorský však na tejto situácii našiel niečo pozitívne a usmieval sa, keď dostal príležitosť letieť vrtuľníkom nad Alpami. Jeho stav bol následne v nemocnici stabilizovaný a dnes je spevák v oveľa lepšom zdravotnom stave. Ako však dodal, stále to nie je ideálne: „ Chodím po vyšetrení a verím, že sa môj stav ustáli. Srdiečko je slabšie, nebudem klamať seba ani ostatných. Mám doma aj kyslíkový prístroj. Večer, keď si niečo čítam, vždy sa napojím,“ povedala fanúšikom.

Silné benefity pre iniciátora hier

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.