Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Či už na paranormálne javy veríte alebo nie, existujú miesta, kde sa o nich môžete presvedčiť na vlastné oči. Sú to opustené budovy, hrady, zámky a niekedy aj celé mestá alebo dediny. Obvykle sú spojené s príbehmi o desivých udalostiach, ktoré predchádzajú paranormálnym javom, ktoré môžu byť v niektorých prípadoch vzdialené. Zážitky sú však reálne, o tieto miesta nebude núdza.

Mary King’s Close, Edinburgh
Mary King’s Close je jednou z mnohých edinburských ulíc s desivou históriou. Počas morovej epidémie v Edinburghu bola táto ulica jedným z miest, kde sa zhromažďovali šable a kde sa celá morová epidémia začala.

Keď však mesto začalo prekvitať a najmä v niektorých častiach Edinburghu sa začali objavovať choroby, rozhodol sa kráľovský dvor tieto ulice pohltiť aj s mŕtvymi a nakazenými.

Dnes je možné absolvovať prehliadku sprístupnených častí podzemia so sprievodcom. Návštevníci tvrdia, že v týchto miestach videli duchmi a ďalšie paranormálne javy.

Východné štátne väznice, Filadelfia
Toto väzenie bolo jedno z najhorších v histórii. Tu boli väzni mučení tými najhoršími praktikami a smrť tu znamenala slobodu.

Temná história a krutosť sa ozýva na každom rohu. Hoci je väzenie už dávno uzavreté, je možné ho teraz navštíviť v rámci prehliadok zameraných na paranormálne javy.

Mad Women’s Room, Yorkshire, Veľká Británia

Charlotte Brontëová bola duševne chorá žena, ktorá bola desať rokov zatvorená na povale domu svojho manžela.

Po jej smrti sa jej duch usadil na pôde. Návštevníci miestnosti tvrdia, že dodnes je tu cítiť prítomnosť šialenej ženy.

Sex prsiami je veľmi príjemný

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.