Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Platí, že Boris Kollár je vášnivým milovníkom žien a počet mamičiek aj jeho detí neustále narastal v priebehu posledných 25 rokov. Dokonca aj v týchto mesiacoch sa pripravuje na príchod trinásteho potomka v poradí, hoci sa šušká, že ide už o dieťa číslo 15. Avšak, zdá sa, že jeho neštandardný spôsob života neprináša harmóniu, ale naopak.

V posledných mesiacoch sa na verejnosti čoraz viac prepierajú rodičovské povinnosti Borisa Kollára, v ktorých zlyháva. S výčitkami prišla Barbora Richterová, s ktorou má politik dvoch synov. Natoľko vážne boli jej obvinenia, že sa nimi nedávno zaoberala aj moderátorka Jana Krescanko Dibáková v politickej relácii Na hrane.

Mužský „pás cudnosti“: Väzenie na penis ovládli hackeri!

 

Predseda parlamentu zdôraznil, že rovnako rád má všetky svoje deti a taktiež sa o ne patrične stará bez rozdielu. Práve tieto slová však šokovali bývalú plavkyňu, ktorá iba neveriacky krútila hlavou. Na sociálnej sieti priznala, že mala záchvat smiechu, keď šéf strany Sme rodina vyhlásil, že má neštandardnú rodinu, ale je štandardným otcom.

34-ročná brunetka však nesie následky za verejné vyjadrenia, ktoré Kollára veľmi nahnevali. ,,Zrušil šoféra, ktorý vozí aj ostatné jeho deti, a zakázal mu voziť iba Artura z tréningu, ktorý sa končí o pol ôsmej večer, keď ja už pripravujem 9-mesačného Aarona na spánok,“ prezradila pre Nový Čas.

Politik taktiež mal vyhodiť opatrovateľku a Richterová je zároveň odhodlaná mu už o pár dní vrátiť auto. Spraví to aj napriek tomu, že bude nútená si auto požičať alebo jazdiť s deťmi pomocou taxíkov. ,,Ten pocit slobody, ktorý som týmto získala, mi za to naozaj stojí,“ dodala Barbora, ktorá označila Kollára iba za darcu spermií. Podľa jej slov síce platí výživné, no o deti sa nezaujíma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.