Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Na prechádzku je príliš chladno? S partnerom si urobte čas len pre seba a zvýšte obrátky sexuálneho života. Pomôže voda, čokoládová poleva aj zmena uhla prenikania!

Novembrové počasie je vyslovene typicky jesenné. Najvyššie denné teploty sa v tomto mesiaci pohybujú okolo 6 až 10 °C, nočné teploty potom v rozmedzí 2 až 4 °C. Znateľne menej vonkajších aktivít nahráva maznanie a romantike. Podľa Hongkonskej univerzity hladiny testosterónu, hormónu zodpovedného za libido a pohlavnú aktivitu, počas októbra a práve aj novembra stúpajú. Ľudia majú tendenciu sa viac objímať (zahrievať) a tráviť čas s niekým, kto im je blízky. Bola by škoda to pri sexe nevyužiť! Ktoré iskrivé korenie dodá vášmu milostnému životu šťavu? Skúste tieto tipy.

Vodné hrátky s vôňami a jemnou masážou

Doprajte si horúci kúpeľ alebo sprchu s prímesou esencií typu ylang-ylang, jazmínu či santalového dreva – vôní, ktoré pôsobia afrodiziakálne. Nechajte prehovoriť svoje prsty, namydlite špongiu a partnera vydrhnite od hlavy až po päty, umyte mu vlasy a dotýkajte sa všetkých jeho citlivých oblastí. Nezabudnite sa sústrediť aj na zadok, pretože zadok rovná sa vonkajšie panvové svaly (dôležité centrum tela), ktoré vyžadujú pozornosť a stimuláciu.

Striedanie rúk aj techník

Ktorou rukou partnera hladíte? A čím sex začínate ako prvý? Hneď potom, čo si uvedomíte svoju obvyklú rutinu, zmeňte ju. Milenca sa dotýkajte ľavačkou, pokiaľ doteraz poznal prevažne vašu pravačku (a naopak), preskočte obvyklé bozkávanie na ústa a venujte sa oblastiam od krku po brucho.

Akákoľvek zmena, ktorá vyvádza zo stereotypu, spôsobuje, že partner získa pocit, ako by sa ho dotýkal niekto nový! A to platí aj pre konkrétne milostné polohy. Štatistiky hovoria, že priemerný pár počas súlože vystrieda jednu až maximálne tri preverené pozície, pričom k tým najobvyklejším patrí misionár, psík, lyžica a žena hore. Vezmite to z inej strany a uhla a užite si nejakú exotickejšiu variantu, napríklad most.

Polohy pre sex s leňochom

 

Jedná sa o pozíciu podobnú kolíske, akurát na rozdiel od nej muž nesedí na pätách, ale kľačí. Žena sa oprie o ruky a nohy, vzopne sa, aby mala boky vo vzduchu, a muž do nej vstúpi. Pozícia je to fyzicky náročná (aspoň sa pri nej zahrejete), ale tiež ponúka nevšedné vnemy.

Gurmánske hrátky

Väčšinou sa milujete v obývačke na gauči, keď detí spia, alebo v spálni. Nič proti tomu, ale zapojte GPS a objavte novú lokáciu. Už ste mali sex v predsieni pred zrkadlom? Alebo na kuchynskej linke s dobrým džemom, čokoládovou polevou, jogurtom či šľahačkou? Ostatne, už len páska cez oči a zmyselné ochutnávanie rôznych potravín je kreatívnou a zmyselnou predohrou. Tak na nič nečakajte a začnite z chladničky vyberať jednu dobrotu za druhú!

Zdroje: red

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.