Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Kadetka Miška, postrelená, strávila v nemocnici viac ako mesiac. Určite sa veľmi tešila na deň, keď opustí priestory nemocničnej izby. Avšak iba pár dní bola v pohodlí domova, keď už musela byť náhle hospitalizovaná. Ustarostený otec sa vyjadril k jej súčasným zdravotným problémom.

Iba sedem dní bola doma 20-ročná kadetka Miška, keď musela byť opäť hospitalizovaná v bratislavskej Nemocnici sv. Michala. Dôvodom bola nemocničná baktéria, kvôli ktorej bola ošetrená antibiotikami. Lekári momentálne pracujú na tom, aby sa zápal nešíril ďalej.

Bizarné vedecké experimenty

 

Po uzdravení bude Miška prevezená do Národného rehabilitačného centra v Kováčovej. Otec Igor povedal pre Nový Čas: „Čakáme už len na to, kedy sa Miška dostane z chorôb, aby mohla rehabilitovať. Rany sa jej hoja celkom dobre, tak hádam bude dobré aj to ostatné.“ Lucia Kurilovská, rektorka Akadémie Policajného zboru, kde došlo k tragickému incidentu, pomáha rodine s vybavovaním vyšetrení a liečenia.

Rehabilitačné centrá sú však finančne náročné a rodina si to na dlhodobé obdobie nemôže dovoliť. Otec Mišky dúfa, že inštruktor, ktorý bol zodpovedný za incident, prizná vinu a bude potvrdený pracovný úraz. „Má doživotné následky. Predstava, že Šeparneva odsúdia a povedia, že má zaplatiť 10 miliónov, je krásna, ale ak nám bude platiť 50 eur mesačne, nepomôže nám to v jej liečbe,“ dodal otec, ktorý chce svojej dcére poskytnúť všetky potrebné formy liečby.

Zdroj: Nový Čas  |  Foto: FB/ZZS BA, donio.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.