Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Národná banka Slovenska  upozorňuje na činnosť platformy na webovom sídle www.mmckey.com a vyzýva spotrebiteľov k zvýšenej obozretnosti pri rozhodovaní požiadať o úver týmto spôsobom.

Platforma vykonáva činnosť na vyhľadanie dlžníkov a investorov (peer-to-peer alebo “ľudia ľuďom”), ktorí uzavrú zmluvu o úvere poskytnutú a splácanú vo virtuálnej mene bitcoin.

Národná banka Slovenska upozorňuje na činnosť platformy, ktorá ponúka peer to peer služby vo virtuálnej mene bitcoin na webovom sídle https://www.mmckey.com/ a vyzýva spotrebiteľov k zvýšenej obozretnosti pri rozhodovaní požiadať o úver týmto spôsobom. Platforma vykonáva činnosť na vyhľadanie dlžníkov a investorov (peer-to-peer alebo „ľudia ľuďom“), ktorí uzavrú zmluvu o úvere poskytnutú a splácanú vo virtuálnej mene bitcoin. Všetky sumy, ktoré sú na webovom sídle platformy uvádzané v eurách, sú len ilustratívne. Národná banka Slovenska nevylučuje, že uvádzaním cien v eurách môže ísť v danom prípade aj o klamlivú reklamu.

Aký ho má? To zistíte podľa mesiaca, v ktorom sa narodil.

 

Národná banka Slovenska dlhodobo upozorňuje klientov na finančnom trhu, aby si v prípade záujmu vstúpiť do zmluvného vzťahu dôkladne zvážili, s ktorým subjektom do zmluvného vzťahu vstúpia a preverovali si oprávnenie jednotlivých subjektov poskytovať finančné služby na webovej stránke:

Národná banka Slovenska tiež odporúča spotrebiteľom dôkladne zvážiť všetky riziká, ktoré súvisia s investovaním, vrátane investovania do kryptoaktív.

Národná banka Slovenska už v minulosti vydala upozornenia, ktoré sa týkajú peer-to-peer pôžičiek aj kryptoaktív, kde uviedla, že účasť v takýchto schémach je na vlastné riziko a takto požičané a investované peniaze nie sú ničím chránené. Upozornenia je možné nájsť napr. TU a TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.