Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Ako sme už mnohokrát informovali, módny priemysel skutočne nemá žiadne hranice.

Dôkazom je toto bizarné duo
Svojím strašne desivým a podivným štýlom sa dostalo až do Vogue. V dnešnej dobe je dôležité byť iný, a ak robíte niečo neobvyklé, máte šancu na úspech. A to sa netýka len obliekania alebo štýlu, ale aj gastronómie. Títo ľudia sa toho rozhodne neboja.

Prečo tak vyzerajú?
A kto sú títo dvaja umelci? Hannah Rose Dalton (23) a Steven Raj Bhaskaran (26) pochádzajú z Kanady a zoznámili sa na škole módy v Montreale. Okrem dizajnu sa venujú aj hudbe, ale keď sa na ne pozriete, je jasné, že sú umelci vo všetkom. Nájdete v nich množstvo zvláštností. Ich vzhľad väčšinu ľudí na ulici šokuje.

Gynekológ “liečil” pacientky sexom: Prichytili ho pomocou kamery!

 

Mnoho ľudí ich obdivuje, ale sú aj takí, ktorí ich považujú za diablov. Pokiaľ vás zaujal ich jedinečný štýl, môžete si niektoré z ich unikátnych kúskov zaobstarať na stránkach depop.com, kde nájdete oblečenie, svetre alebo dokonca strašidelné topánky, ktoré vyzerajú ako ľudská noha na rohu, spolu s rôznymi doplnkami.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.