Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Všetci snívame o dobrom vzťahu, ktorý skončí dlhým a šťastným manželstvom, ale bohužiaľ vo väčšine prípadov to tak nie je. Často sa stáva, že sa jedna strana do druhej časom zamiluje. Štatistiky ukazujú, že jazyková rovnováha je vychýlená v prospech mužov.

1 So ženou vzniká priateľský vzťah
Je úplne normálne, že muž má priateľov, aj keď je ženatý, za čo ich nemôžeme viniť, ale ak je týmto priateľom žena, vzťah môže ľahko presiahnuť jednoduché priateľstvo, pretože priateľstvo predpokladá intimitu medzi stranami.

2 Príliš nezrelý na záväzky

Od svadby je dokonca možné, že nie ste dostatočne zrelí na to, aby ste pochopili, čo znamená byť v zodpovednom vzťahu. Možno ste ani nerozumeli tomu, čo robíte, keď ste sa brali, a panikárili ste, pretože ste toho vo svete randenia toľko nezažili.

Veronikin príbeh z Košíc

 

3 Chcete to, čo nemôžete mať

Sú veci, ktoré mu nemôžete dať, aj keď by ste naozaj chceli, ale buď sa nudíte, alebo to vlastne neviete. Je tiež možné, že rád loví a nudí ho veci, ktoré sa dajú ľahko získať. Ak je muž tohto typu, je malá šanca, že sa zmení.

4 Priťahujte pozitívnu a šťastnú ženu

Neznamená to, že vo vzťahu nemôžete byť niekedy smutní, ale pre mužov je veľmi dôležitým faktorom mať vedľa seba ženu, ktorá je šťastná a nevyžaruje negativitu. Chcete vrelosť a pozitívnu atmosféru, a pokiaľ to u seba navzájom nezažívate, budete sa obzerať inde.

5 Potrebujete niečo nové

Manželstvo prináša stabilitu, ale môže tiež priniesť monotónnosť, pokiaľ obe strany nerobia nič pre to, aby svoj vzťah okorenili. Pokiaľ vo vašom vzťahu nie je žiadne vzrušenie, je pravdepodobné, že bude hľadať to, čo mu chýba u vás, inde.

6 Nie som s tebou šťastný

Celkom zrejmý dôvod, ale je dôležité ho spomenúť. Môže mať pocit, že urobil chybu, že manželstvo nefunguje podľa jeho predstáv. Je vo vašom manželstve mnoho problémov, ktoré nedokážete vyriešiť? Nemôžete príliš dlho presadzovať to, čo nefunguje. Rozpoznajte príznaky, porozprávajte a urobte, čo je potrebné, pretože vás nesmie nechať v nešťastí.

7 Máte pocit, že si ho nevážite

Nemali by ste svojmu manželovi poskytovať uznanie, ktoré potrebuje, aby sa cítil ako riadny člen manželstva. Necíti sa byť oceňovaný za svoje úsilie, činy, prácu, schopnosti atď. Bude mať tendenciu hľadať ženu, ktorá by túto túžbu uspokojila, pretože vy, vaša žena, ju neuspokojíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.